Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    30
    Czółko. Szukam jakiegoś narzędzia do analizowania gry 'heads up'. Czy takie toole jak Poker Tracker czy Poker Office sprawdzają się przy tego typu grach(a może jakieś inne narzędzie polecacie)? Czy może są jakieś specjalne toole tylko to heads up?
    Thanks from the mountain.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Wypowiedź dotyczy S'n'G

    Witam ja używam excela gdzie wbijam wszystkie wyniki.
    Dla mnie jednym z ważniejszych parametrów/wykresów, który można sporządzić w excelu jest zależność Wygrane-przegrane od calkowitej liczby rozegranych hu. Do wykresu dodajesz tylko linie trendu i na jego podstawie widzisz kiedy masz gorszy okres związany z odchyleniem standardowym a kiedy po prostu zaczynasz tiltowac. Wykres takie ładnie zaczynają wyglądać przy +500 hu.

    Ostatnio też wrzuciłem troche rozegranych rąk (nie za dużo bo tylko 12k) z ciekawości do PT, bo nigdy go wcześniej nie używałem. I bardzo spodobało mi się, że można tam zobaczyć na jakich łapach tracisz ile kasy, po czym wchodząc dalej odtworzyłem rozegrane sytuacje i błędy w zagrywkach zostały podane mi na talerzu
    Dzięki PT już nie tracę tak dużo żetonów na flopach typu XXY, gdzie zbytnio ufałem matematyce i byłem w stanie bronić tego układu do ostatniego allina ;p

    Co do innych softów to nie słyszałem, w ogóle o hu nie ma zbyt dużo literatury

    Pozdrawiam
    Arkz