Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Od jakiś 3 dni co kilka godzin wyłącza mi się komputer.

    nosi mnie już jak cholera bo zazwyczaj w ciągu gry i czekam kolejną godzinę aż mnie posadzi na stolikach Ongame pierdolone

    Nie mówiąc już o tym ile kasy straciłem którą akurat miałem wsadzoną w rozdania

    Kompa mam dość nowego...

    Co to może być?
    Jakiś wirus czy co?
    Zna się ktoś na tym gównie?

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    ja kiedys mialem takiego wirusa, ktory sam restartowal mi kompa

    wyskakiwal komunikat ze za 1min bedzie reset i zebym sbie wszystko pozapisywa. nastepowalo odliczanie

    format c: pomogl

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    To miałeś komfort, bo byłeś ostrzeżony hehe. Kiedyś krążył taki wirus. Spróbuj przeskanować antyvirem i jakimś antyspywarem. Może pomoże.

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    już jakieś 3-4BI wjebałem tylko przez to, że się wyłącza w trakcie rozdań GRRRRRRRRRRRRRRRR

    Lista prcesów (może ktoś się zna i znajdzie w nich wirusa)


  5. #5
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Z gory mowie ze sie nie znam zbytnio,ale kiedys mialem poodbnie jak padlo mi chlodzenie procesora i ze wzgledow bezpieczenstwa komp sie sam wypinal .

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    hehee mam to samo tez mi sie wylacza co jakis czas.
    z poczatku sie wylaczal z 5 razy dziennie a teraz to raz albo dwa.
    mozliwe dlatego ze wymienilem ram bo od tego czasu tak sie robi ale kto to wie.

    aha gdzies czytalem ze jak jest uruchomiony chyba rundll32.exe to znaczy ze masz wirusa ale nie jestem pewien. niech sie informatyk wypowie
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 07-09-2007 o 19:45

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Proces bezczynno... ?:P

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Sprawdź w biosie przy jakiej temp. procesora komputer wyłącza się w celach bezpieczeństwa. Następnie sprawdź jaką temp. osiąga Twój procesor (tym programem można http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1183 ). Jak się przegrzewa to nowy wentylator. Jak jest dobrze to format C.
    Jeżeli to też zawiedzie to możliwe że coś nie tak z zasilaczem. Mi też się kiedyś komputer wyłączał i skończyło się na tym, że coś mi za biurkiem strzeliło i było po zasilaczu.

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    no ja kiedyś miałem tak jak skaand wymieniłem wiatraczek nowa pasta na procku i jest ok. po wyłaczeniu kompa sprawdz w biosie temperature procka jak to nie to to nie mam pojęcia

    Edit:mosznik był szybszy

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Siema mialem coś takiego dwa razy, za każdym co innego:

    Zasilacz do kompa - oznaka psucia, do wymiany, w pewnym momencie jak sie komp wylaczy to juz go nie wlaczysz

    Wiatraczek chlodzący płyte główną (gigabyte) - nie kręcił, rozkrecilem go, nasmarowalem i od tej pory jest gites ;]