Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Chcę kupić tą książkę:
    http://www.amazon.com/Poker-Mindset-.../dp/0974150231

    Czy ktoś orientuje się czy Amazon wysyła do Polski?
    jak długo idzie takie zamówienie?
    Czy będę musiał coś więcej dopłacać?

    A może ktoś zna inne miejsce gdzie można ją kupić?

    Wiem, że głupie pytania ale nigdy nic w Amazonie nie kupowałem więc wolę zapytać zamiast później czekać 2 miesiące albo przepłacić

    Pzdr i thx za info

    PS - no i czy warta ta książka zakupu jest?

    PS 2- znalazłem ją właśnie za 8100pkt w FTPstore. Może ktoś kto ma punkty zamówiłby i mi odsprzedał?

    PS 3- znalazłem też w sklepie PS za 1200FPP.
    Jak długo idą te rzeczy z PS?

    Pzdr
    Ostatnio edytowane przez alchemik ; 14-08-2007 o 02:44

  2. #2
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Amazon wysyla z Niemiec zakupy na Europe wiec okolo 2 tyg max czekania

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Pewnie poproszę kogoś, żeby mi z tego PS zamówił.

    Mam w sumie 870 pkt ale to znaczy, że 330 mi brakuje. Można te FPP jakoś przelewać między graczami?

    Pzdr

  4. #4
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Haha gdyby mozna bylo to na PS wykupili by juz wszystkie Porshe niestety nie mozna

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    Chcę kupić tą książkę:
    http://www.amazon.com/Poker-Mindset-.../dp/0974150231

    Czy ktoś orientuje się czy Amazon wysyła do Polski?
    jak długo idzie takie zamówienie?
    Czy będę musiał coś więcej dopłacać?
    Książki ze stanów zwykłą przesyłką idą ok. 2 tyg.
    Płacisz tylko za książkę i transport, nie ma innych opłat.
    Szkoda, że nie zdecydowałeś się wcześniej bo ja w niedziele właśnie zamówiłem kilka książek, niestety teraz nie da się już nic dodać do zamówienia.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    Czy ktoś orientuje się czy Amazon wysyła do Polski?
    tak
    jak długo idzie takie zamówienie?
    Ja zamowilem 26 lipca, dostalem 11 sierpnia.
    Czy będę musiał coś więcej dopłacać?
    Chyba koło $8 za paczkę i $4 za każdą ksiazke czyli kolo $12 za dostraczenie. Najlepiej kup sobie kilka. Jak grasz stoliki FR to polecam Professional no limit holdem, albo NLHTiP . Ew. mozesz mi wziac jedna to wyjdzie nam taniej przesylka (ja wlasnie dostalem 5 sztuk z promcji 2+2 i sam kupilem 4, ale wychodzi nowa Tommyego Angelo i musze ja miec -jestem pokerowo ksiazkowym zbokiem lol )
    A może ktoś zna inne miejsce gdzie można ją kupić?
    Pewnie, jest mase ksiegarni internetowych z ksiazkami o hazardzie, ale po co kombinowac skoro amazon jest w miare tani i najbardziej profesjonalny.
    PS - no i czy warta ta książka zakupu jest?
    Wlasciwie pewnie wszystko co przeczytasz juz wiesz, ale ta wiedza jest tak elegancko uporzadkowana i wytlumaczona ze na parwde warto. Po przeczytaniu czujesz sie jakbys mial +10 lat pokerowego doswiadczenia. Jestem w szoku ze ksiazek tego typu (o zarzadzaniu bankrolem, tiltem, downswingiem, emocjami) jest tak malo, skoro te sprawy sa tak wazne. A ta ksiazka jest najlepsza z nich, kazdy to powie kto czytal

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez zbrochu Zobacz posta
    Jak grasz stoliki FR to polecam Professional no limit holdem
    Co sądzisz o tej pozycji? Jeszcze jej nie mam, a wygląda IMO dosyć interesująco. Jako pokerowo-książkowy zbok słyszałeś może o jakiejś książce na temat shorthanded No-Limit Holdem?

    jdx

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez zbrochu Zobacz posta
    Jak grasz stoliki FR to polecam Professional no limit holdem
    czemu tylko FR? ja gram 6max i uważam tę pozycję za bardzo dobrą nie tylko do FR -> np. SPR 4 z AK ciężko uzyskać przy 100bb bi (standard na sieci) na FR, na 6max też, ale istnieją liczebnie i nikogo nie dziwią na 6max 3bety, dzięki którym już na wstępie wkładamy ~10%bi do puli i osiągamy korzystny dla nas SPR i jesteśmy na commitment treshold*

    *zwroty z PNL included jeśli jeszcze PNL nie czytałeś to później mi odpowiesz

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Pewnie ze ksiazka jest tez dla shorthandowców. Napisałem "jesli grasz FR", tylko dlatego że wiem ze Alchemik gra FR

    A z tym SPR to, moim zdaniem, chlopaki za bardzo poplyneli. Zeby sie do tego stosowac na FR, to musialbym przy stacku 150BB strasznie duzo limpowac z takimi kartami QQ czy AK. I co? Czy wartyo ryzykowac byc sprawdzonym przez niskie parki i sc, by latiwje mi bylo rozegrac tptk lub overpare? Co z tego ze latwiej mi bedzie ozegrac ten uklad skoro bede bez pozycji, przeciwko graczom ktorzy za pol-darmo lapac beda sobie sety strity i kolor.
    Osoboscie, uwazam ksiazke za baaaaardzo dobra, do rozdzialu o SPR. Na spr skupilbym sie tylko na grze jako shortstack.

    Inna rzecza ktora mnie zastanawia to "effective stack" w SPR. Zlozmy ze raisujemy (stack 100B )z wczesnej pozycji z JJ o np 5 BB i liczymy ze nas sprawdzi jeden caller, by nasze spr bedzie optymalne. Ale wszystko idzie o kant dupy otluc gdy sprawdzi nas short. Wtedy do wzoru musimu uzyc jego stacka, a ze wartosc SPR sa tak cholernie wrazliwe na najdrobniejsze zmiany, to jestesmy udupieni.

    Z reszta, to tylko teoretyczne dywagacje, jestem graczem sngo, a a ringai dopiero zaczne na powaznie grac po sesji poprawkowej.

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    Zbrochu, bo te wzorki to raczej trzeba traktowac jako sposob myslenia o wielkosci podbic niz jako takie scisle regolki. no chyba ze wlasnie my jestesmy shortem, takim 50-80 BB - wtedy jest to latwo milo i przyjemnie z wzorkami. przynajmniej ja tak patrze na SPR