Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    mam takie pytanie mialem (mam) net z kablowki z UPC ,
    i pierwszy raz przekroczylem limit sciagania danych ( za duzo high stakesa mi sie zachciało )

    Nie wie ktos czy moga oni to cofnac ??
    czy do konca miesiaca bede mial takie wolne łącze ze strona internetowa mi sie ok 1min otwiera ???

    i co musze zrobić żeby mi zdjeli to ograniczenie??

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    ogladaj hsp na youtube to problemow takich nie bedziesz mial

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Ja jestem lama jeżeli chodzi o kompy ale wydaje mi się że podczas ogladania filmików z np. youtuba też przesyłane są dane czyli nie ma znaczenia czy sciągasz na dysk czy ogladasz w necie

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    ale maja gorsza jakosc (prawdopodobnie)

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez jradzioo Zobacz posta
    mam takie pytanie mialem (mam) net z kablowki z UPC ,
    i pierwszy raz przekroczylem limit sciagania danych ( za duzo high stakesa mi sie zachciało )

    Nie wie ktos czy moga oni to cofnac ??
    czy do konca miesiaca bede mial takie wolne łącze ze strona internetowa mi sie ok 1min otwiera ???

    i co musze zrobić żeby mi zdjeli to ograniczenie??
    ograniczenie będziesz miał do końca miesiąca/terminu rozliczenia bo limit ściągania jest ustalony na miesiąć

    zdjąć go nie możesz, możesz sobie najwyżej zwiększyć limit przechodząc na lepsze łącze (płacąc więcej)

    następnym razem uważaj ile masz i nie przekraczaj limitu.

    http://licznik.upc.pl/

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    Drauger no troche Cie ponioslo, owszem sciagaja sie dane, ale nie w takiej ilosci jak przy zapisie (pewnie dzisiate procenta), co do limitu danych, przy zaglebianiu sie w powazniejsze sprawy jestem lama i nie wiem co to UPC, ale w multimedii idziesz do biura podpisujesz aneks i masz od tego samego dnia, w innych kablowkach mysle ze jest podobnie, wybaczcie za troche belkotu

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    przy ogladaniu filmikow sciagaja sie dane tak samo jak przy sciaganiu. zalezy od jakosci filmiku(z reguly sa gorszej jakiosci)
    zreszta mozecie sobie sprwadzicc w operze ile danych pobralo w trakcie ogladania albo patrzec z jakim transfrerm pobiera i mozna przeliczyc ile wyjdzie za minute godz itd
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 17-01-2007 o 23:01

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    no to zagieles mnie teraz kurak, bylem pewien ze mam racje

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Też miałem UPC i dobrze te czasy wspominam chociaz ten limit tez często mnie dobiujał. Ale z reguły po przekroczeniu o 3-5GB limitu nie zwalniali mi łącza , taka sytuacja zdarzyła mi się tylko raz. Co do możliwości ominięcia TEGO TO JESLI SIĘ NIE MYLE W USŁUGACH DODATKOWYCH ISTNIEJE TAKIE COŚ JAK PRZEŚPIESZONE WYSYŁANIE I WTEDY TAKŻE O 20% ZOSTAJE ZWIĘKSZONY TWÓJ LIMIT (KOSZT OKOŁO 20 ZŁ). JEDNAK PROPONWAŁBYM SPRAWDZIĆ TO TELEFONICZNIE.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Pamiętaj, że również zgłosili to na najbliższy komisariat