Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    65
    Nie wiem czy to dobry dział ale zaryzykuję: mam do sprzedania komplet żetonów do gry w pokera (cała waliza z Unibetu- 500 żetonów, 2 talie kart, kości, dealer button, całość zamykana na kluczyk)może ktoś reflektuje, ja ją wygrałem a nie korzystam bo mało gram naziemnie. Jak coś to kontakt na PW.

  2. #2
    A za ile i jaki stan?

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    65
    Cena 250 zł ,warte ok 400zł; stan: nowe, wszystkie żetony zafoliowane, nic nie używane, zapakowane w walizkę UNIBETU, mogę zamieścić kilka fotek.

  4. #4
    No janie by bylo.

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    toż prosimy o fotki

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Witam

    Nie wiem jakie to są żetony ale na allegro 11,5 g 500 sztuk kosztują 150-170 zł

    Pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    65
    Fotki bedą jutro wieczorem bo dziś już nie zdążę,a odnośnie żetonów na allegro to no cóż... moim zdaniem się nie umywają do tych z Unibetu jeśli chodzi o jakość wykonania itp.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    65
    obiecane fotki:
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 27-10-2006 o 20:13 Powód: yahaya pomyśl o mniejszym formacie zdjęć

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Pisałem do ciebie na prv....zajrzyj tam czasem

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    65
    Fotki zostały wyciete przez Kirka bo były za duże, mam nadzieję że te poniżej są już ok, co do wszystkich pytań na PW to odpowiadam: 1.cena 250zł +koszty wysyłki 2.stan: nowe, zafoliowane żetony i cała reszta 3. możliwość zakupu poprzez allegro, mogę wystawić aukcję;mam ponad 100 "pozytywów" 99% 4. odbiór osobisty jak najbardziej-zapraszam do Białegostoku, w W-wie jestem co drugi tydzień ale jeżdżę autokarem wieć nie bardzo mam jak zabrać dodatkowo tę walizę. Oto zdjęcia: