Strona 32 z 237 PierwszyPierwszy ... 2230313233344282132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #311
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    no ja mam podobne odczucia do i am legend dałem tu nawet fajną reckę dotyczącą filmu autor mnie zajebiście zachęcił do przeczytyania książki bo podobno zupełnie inaczej się kończy a głupi amerykańce jak zwykle spieprzyli coś... pewno zabrakło scnarzystów by wymyślić coś mądrzejszego... no ale nie było nigdzie bo wszędzie się powyczerpywało, ale na szczęście ktoś pomyślał i wznowili wydanie pewno przez to, że film wszedł i można jeszcze na książce zarobić, ale jakież było moje szczęście jak mi dziś kolega o tym wspomniał, że zamówił ja również

  2. #312
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Witam
    Panowie zarzuccie jakas relacje z dwoch filmow. Poslancy (The Messengers) i Balls of Fury.

    Pozdrawiam

  3. #313
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Dziwię się, że tak obrzucacie błotem Skarb Narodów 2. Ja co prawda filmu jeszcze nie widziałem (wybieram się w weekend), ale jakby nie było juz trzeci tydzień prowadzi w Stanach w box office. A to nie lada wyczyn, jesli mogę zauważyć... Nawet tam szmira albo się w ogóle nie pojawia w zestawieniu, albo szybko z niego wypada...

    Zobaczę sam i się wtedy wypowiem...

  4. #314
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Cytat Zamieszczone przez Joker86 Zobacz posta
    Witam
    Panowie zarzuccie jakas relacje z dwoch filmow. Poslancy (The Messengers) i Balls of Fury.

    Pozdrawiam
    Poslancy to kolejny horror z cyklu stary dom do ktorego wprowadza sie rodzinka z dziecmi. W domu tym oczywiscie kilka lat temu wydarzylo sie cos "zlego" i teraz w nim dzieja sie dziwne rzeczy. Chodz lubie tego typu filmy to jednak ten nie jest najlepszy, ale mozna obejrzec.

    Balls of Fury mam na kompie i bede dzisiaj ogladal wiec jakby cos to skrobne dwa zdania

  5. #315
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    @JD

    Nie dziwie sie, ze prowadzi bo Amerykanie maja "dziwny" gust Obejrzyj w domu, dobrze radze, bo moze najsc ochota do wyjscia z kina Zreszta kazdy poszedl na SN2 z powodu 1 czesci, stad ten wynik.

    Rise of the footsoldier - Pierwsza godzinka swietna, potem sie troszke dluzy, ale generalnie ciekawy film.

    War - tradycyjny film akcji/sensacyjny, dobrze sie oglada.

    Pozdr
    Reb

  6. #316
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Pytanko mam na temat jednego filmu:
    -Elizabeth: Złoty wiek

    widział ktoś ten film??

  7. #317
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    W sieci go nie ma, ale zapowiada się świetne widowisko. Ubóstwiam takie filmy!

  8. #318
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Dziko polecam Beowulf w wersji 3D, efekt nieporównywalny w żaden sposób do zwykłego Beowulfa.

  9. #319
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    PIŁA IV -> co prawda to nie to samo co cz I, ale za to zdecydowanie lepsza niż II i III. Końcówka zaskakuje, a cały film oczywiście ryje nieźle psyche (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) =]

  10. #320
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Cytat Zamieszczone przez jradzioo Zobacz posta
    -Elizabeth: Złoty wiek
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    W sieci go nie ma, ale zapowiada się świetne widowisko. Ubóstwiam takie filmy!
    Własnie wróciłem z kina film zajebisty (jeden motym w koniem mogli by sobie darować )

    Jack jesli naprawde lubisz takie filmy to obejrzyj sobie serial
    "The Tudors"
    O czsach panowania jej ojca Henryka VIII
    Chyba najlepszy serial historyczny jaki widzialem.