Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Wnioskuję o likwidację fazy river w TEXAS HOLDEM , jest to źródło wszelkiego zła , pożywka dla fish player , i żródło dochodów psychiatrów i terapeutów- przecież do kurwy nędzy ile razy można przegrywac na riverze naprawdę dobre układy z naprawdę idiotami , którzy nie wiem jakim cudem mają jeszcze piweniądze na granie.........................

  2. #2
    HAHAHHA - post miesiąca lub roku jak dla mnie Głowa do góry!

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    7
    Tez mnie dzisiaj szlag trafil.
    Gralem z kolesiem, ktory na riverze robil takie numery, ze glowa mala.
    Mam sobie np. trojke z dam przed riverem, dochodzi jakas marna szotka, gosc wchodzi all-in i sie okazuje, ze dobral do koloru.
    Innym razem ten sam koles na riverze. Mam AA i JJ przed ostatnia karta, na stole AJ53 przychodzi piatka i sie okazuje, ze gosciowi zrobila trojke bo na rece mial 57o. Zapomnialem dodac, ze gosc wchodzi allin przed tym zagraniem.
    No kto tak gra powiedzcie mi? Nie mam pytan, jakis wybitny ryzykant mi sie trafil. I do tego nieziemski fuksiarz heh.

    Witam wszystkich, jestem nowy. Troche was poczytalem, cos juz o grze wiem ale sie ucze jeszcze

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez hoffander Zobacz posta
    Tez mnie dzisiaj szlag trafil.
    Gralem z kolesiem, ktory na riverze robil takie numery, ze glowa mala.
    Mam sobie np. trojke z dam przed riverem, dochodzi jakas marna szotka, gosc wchodzi all-in i sie okazuje, ze dobral do koloru.
    Widac co kazales mu za malo zaplacic zeby zobaczyc river.

    Cytat Zamieszczone przez hoffander Zobacz posta
    Innym razem ten sam koles na riverze. Mam AA i JJ przed ostatnia karta, na stole AJ53 przychodzi piatka i sie okazuje, ze gosciowi zrobila trojke bo na rece mial 57o. Zapomnialem dodac, ze gosc wchodzi allin przed tym zagraniem.
    yyy to AA czy JJ (tak czy siak przy ukladzie AJ535) to ty wygrywales z gosciem fullem na trojke wiec chyba cos ci sie pomylilo w tej historii. Ale wierze ze przegrales i z nerwow ci sie pomylilo

    Cytat Zamieszczone przez hoffander Zobacz posta
    No kto tak gra powiedzcie mi? Nie mam pytan, jakis wybitny ryzykant mi sie trafil. I do tego nieziemski fuksiarz heh.
    hehe no niestety tak bywa, chociaz polecam poczytanie artykulow o grze Gusa Hansena - w tego typu grze tez jest metoda. Nikt sie nie spodziewa ze mozesz tak grac z tak lipna karta. Tylko ze do takiej gry trzeba nieprzecietnch umiejetnosci (niestety)
    Ostatnio edytowane przez zajac ; 10-01-2007 o 11:09

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Was szlak trafil? ja od 10 dni robilem powyzej 50 euro dziennie, czasami i 200, wczoraj tez juz 50 na plusie, ale chcialem jeszcze 50, KK na rece wypada KJ5, typ daje beta ja reraise, on all in, ja call. Turn J, river J, typ pokazuje J3........

    Tak mnie to wkurzylo ze stracilem 300 euro potem

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    nie radze czytac artykolow gus hansen.facet uwazany jest za najwiekszego fisha wsrod pro>cashgames.
    doyle np. powiedzial:wszyscy uwielbiaja gusa,a szczegolnie granie z nim>jego money )

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    nie radze czytac artykolow gus hansen.facet uwazany jest za najwiekszego fisha wsrod pro>cashgames.
    doyle np. powiedzial:wszyscy uwielbiaja gusa,a szczegolnie granie z nim>jego money )
    hehe moze i tak ale swoje koles wygral

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    7
    zajac nie ma pomylki, on mial trojke, a ja dwie parki. Na rece mialem AJ, czyli razem AA,JJ przed riverem.
    Zle to troche opisalem przedtem, zatem cala sytuacja wygladaja
    moje AJ
    stol AJ53
    koles 57 i gra allin
    dochodzi 5
    no jaja jak berety :O

  9. #9
    a no to co innego

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    GUS HANSEN jest fish ????? , chyba sobie zartujesz,
    spojrz na dotychczasowe wyniki na cash games ornaha na fulltiltpoker,,, w styczniu tego roku GUS HANSEN jest 550K do przodu ,,,, chcialbym byc taka fish jak on , a nawet wieksza jeslibym wygrywal 550k w 10 dni ,,