Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 79
  1. #31
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Jak wygląda sprawa reload bonusów na Hey?

  2. #32
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    mój affiliate poinformował mnie, że z dniem 27 luty skończyły się, tak samo dodatkowy rakeback jaki był oferowany przez niego

    Nie wiem co ongame sobie mysli, przecież samymi sklepikami i point race'ami nie ma szans otrzymać dotychczasowej ilości graczy....to samobójstwo

  3. #33
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Też nie rozumiem logiki tej sieci? Oferują najgorszy chyba soft jaki widziałem. Jedyny ich plus to wysoki rake plus dodatki sklepowe w niektórych roomach tej sieci. Bywało, że generowałem u nich powyżej 8k rake na miesiąc. Nie są w stanie zatrzymać mnie u siebie ofertą poniżej 60% rakeback.

    Jeżeli ktoś wystartował z wysokiego pułapu to jego problem. Nie robi się tak, że przyzwyczaja się klienta do dobrej usługi a następnie obniża się poziom. To zawsze działało demotywująco i nie jest w stanie zrekompensować to najlepszy nawet soft. Kilka sieci już prawie padło chociażby Cryptologic, sądzę, że Ongame czeka to samo. Roomy widząc, że klienci od nich uciekają same zaczną migrować.

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    Odnośnie promocji, że za 1000 pkt. ugranych w 60dni od złożenia pierwszego depozytu wygrywa sie komplet gadżetów też przeginają. Promaocja na oficjalnej stronie jest cały czas o kilku miesięcy, a jak juz ugrałem te punkty i wysłałem mail do nich, to zaraz odpisali,że nie mają towaru na stanie. WIĘC PO JAKĄ CHOLERĘ CAŁY CZAS NA GŁÓWNEJ STRONIE SIĘ REKLAMUJĄ Z TĄ PROMOCJĄ, JAK DLA MNIE TO NACIĄGANIE NA CEŁEGO...CIEKAWE JAKIE JESZCZE PROMOCJE OBOWIĄZUJĄ TYLKO NA STRONCE A NIE W RZECZYWISTOŚCI. dodam, że oczywiście są w stanie się wybronić, bo jest pkt. w regulaminie promocji do wyczerpania zapasów,ja wiem że zapasy się już wyczerpały, zobaczymy jak długo promocja jeszcze będzie aktywna,żeby nabijać ludzi w butelkę....

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    A wszystko przez jeden post na forum i to w dodatku nie mój. Panowie jak macie jakieś pytania to pytajcie mnie. Jest tyle możliwości by się czegoś dowiedzieć bez pisania do supportu.

    Co do gadżetów z promocji. Gwarantuję Ci, że hey nie nabija tutaj nikogo w butelkę. Sklep działał wcześniej wolno lub wcale ale ostatnio wysyłali kupę gadżetów, w tym znaczną część do naszych graczy. Z pewnością na forum znajdzie się ktoś, kto może to potwierdzić. Promocja jest jednak dalej na stronie gdyż została zamówiona nowa partia i jak tylko dotrze zaczną wysyłać na nowo. Napisali więc prawdę, że nie mają nic na stanie ale nie napisali, że promocja się kończy.

  6. #36
    Otrzymałem zestaw gadżetów więc Panowie i Panie to nie lipa z tym bonusem

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    Rowniez potwierdzam, ze promocja z gadzetami jest prawdziwa calkiem niedawno dostalem paczke.

  8. #38
    A jak w koncu z bonusami? Zostaja czy nie zostaj?

  9. #39
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    A ja w dalszym ciagu wyrabiam bonus i nikt mi go nie zablokowal przed czasem Jak macie jakies pytania to do Marcina, wtedy nie bedzie zadnych herezji na forum;p

  10. #40
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    Właśnie mi bonus startowy zatrzymali... Wyrobiłem już ponad połowę punktów, a oni tak po prostu kończą i odwołują promocję... W głowie się nie mieści. Nie dość,że gadżety nie wiadomo kiedy dostanę to jeszcze bonus, który w pocie czoła ugrywałem poszedł się je...