Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    112
    GAME #592361871: Texas Hold'em NL $0.50/$1.00 2007-07-04 22:44:12
    Table Savona
    Seat 1: HERO ($111.80 in chips)
    Seat 3: sh0rtstack3d ($193.60 in chips)
    Seat 5: snipxx ($95.35 in chips)
    Seat 6: AfricStyle ($100.00 in chips)
    Seat 8: mrskin ($127.40 in chips) DEALER
    HERO: Post SB $0.50
    sh0rtstack3d: Post BB $1.00

    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to HERO
    snipxx: Fold
    AfricStyle: Fold
    mrskin: Call $1.00
    HERO: Raise $3.00
    sh0rtstack3d: Fold
    mrskin: Call $2.50
    *** FLOP ***
    HERO: Bet $6.00
    mrskin: Raise $12.00
    HERO: ?


    Poczatek gry, nowy stol, nic nie wiemy o przeciwniku.. raczej tag.
    HERO podbil dotad 3,4 razy pf na pozycji i po cb wszyscy sie zwijali, nie pokazal jeszcze zadnej karty.
    Przeciwnik prawdopodobnie nic nie trafil i daje raise na nasz cb.. jak optymalnie to zagrac zeby wyciagnac jak najwiecej ?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    moja propozycja: call i ponowny bet na turn, w razie ponownego raise: allin. Jak cos ma to wyplaci... czy nie?

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Przeciwnik ma tutaj z reguly overpair i jesli jest agresywny to moze zlapiemy od niego jeszcze jeden bet. Zatem proponuje poslowplayowac.
    Czyli call i potem check\raise w turnie, musimy nabudowac pule jesli przeciwnik jednak ma 3. Jesli nie zabetuje jakis normalny value bet w riverze.

    DuzySlon

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja bym zrobił reraise do $35 z nadzieją że przeciwnik slołplejował na pozycji wysoka parę (AA/KK) preflop. Tak mi jakoś ten minirase wygląda. Ale call z intencja C/R na turnie też jest IMO OK.

    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    moja propozycja: call i ponowny bet na turn, w razie ponownego raise: allin. Jak cos ma to wyplaci... czy nie?
    A czym to się różni od reraise na flopie oprócz tego że śmiesznie wygląda?

    jdx

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?
    jakos mnie nie obchodzi czy coś śmiesznie wygląda, bo przecież cel mamy taki sam...

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Myślę, że nawet jeśli ma wysoką parę i może trafić wyższego fulla na turnie opłaca się nam zaryzykować, pokazać słabość i callnąć teraz. Na turnie check/raise i jedziemy do all-ina.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    Jeśli przeciwnik nic nie ma to jedyny sposób żeby wyciągnąć od niego jeszcze jednego beta to dać call na flopie i check/raise na turnie.

    Jeśli ma małą overparę to takie zagranie to pytanie przeciwnika: masz overpare ? Jeśli zrobimy reraise na flopie przeciwnik zrzuci małą overparę.

    Jeśli ma dużą overparę to i tak to rozdanie zakończy się allinem niezależnie od zagrania na flopie.

    IMO najlepsze zagranie w tym przypadku to call i check/raise na turnie. Niezbyt doświadczonego przeciwnika może to zmylić i ze średnią overparą może dać allina, zwłaszcza że już dużo kasy włożył w rozdanie.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    112
    Dalej bylo tak:


    HERO: Call $6.00
    *** TURN ***
    HERO: Check
    mrskin: Bet $11.00
    HERO: Raise $33.00
    mrskin: Fold
    *** SUMMARY ***
    Total pot $73.30 Rake $2.70
    HERO: wins $73.30


    I pytanie czy nie lepszy byl call na turnie i vb na riverze albo chcek na rivie liczac ze mocno zabetuje z intencja wziecia calej puli ?

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    czek na river raczej nie bo ma pozycje i jak nie ma jakiegos monstera to pewnie zczekuje. chyba ze zlodziej i bedzie kradl pule bo widzi niepewnosc twojej reki to go mamy
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 05-07-2007 o 16:12

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez Miga$ Zobacz posta

    I pytanie czy nie lepszy byl call na turnie i vb na riverze albo chcek na rivie liczac ze mocno zabetuje z intencja wziecia calej puli ?

    Po przebiegu rozdania widać, że byłby korzystniejszy I ja zapewne na turnie dałbym call (zauważ na co możesz postawić przeciwnika ? limpowal pf, pozniej miniraise na flopie, na turnie betuje tyle samo co na flopie - nie oznacza to dużej siły - wygląda na to, że chciał nam ukraść na flopie, a że się nie udało, to już nie wiedział co zrobić.