Strona 186 z 253 PierwszyPierwszy ... 86136176184185186187188196236 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,851 do 1,860 z 2529
  1. #1851
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    A to jest prawda obiektywna czy ideologiczna?
    Jak najbardziej obiektywna.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Gdyby kluby wpuszczały tylko zwyczajnych kibiców, a nie małpy to sprawy by w ogóle nie było. Nie popieram zamykania stadionów, ale to może przynieść lepszy skutek niż wieloletnia bezczynność i ignorancja klubowych włodarzy wobec neandertalczyków nazywających się lokalnymi patriotami.
    Jakies przykłady gdzie na swiecie zamykanie stadionów przyniosło pozytywne zmiany?


    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Godek naprawdę nie wiem już jak pisać byś cokolwiek zrozumiał. Stawiam tezę, że Tobie do intelektualisty brakuje przynajmniej tyle co mi do "prawdziwego Polaka".
    Mam rozumieć, że to jest odpowiedź na pytanie o zamykanie stron przez ABW?

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Nie rozumiem dlaczego twórca tej strony jest prześladowany. Przecież, ani nie jest bezdomny, ani żartów o kaczkach nie rozsyłał. To chyba celowe działanie propagandowe, które ma podnieść rangę obecnie okupującego pałac agenta, po to by osłabić znaczenie i pamięć jego wielkiego poprzednika - tego jedynego godnego i prawdziwego, którego naprawdę było warto i należało chronić przed obrazą.
    Tezy to sobie możesz stawiac, znaczą one tyle samo co obietnice Donka i Bronka z kampanii wyborczych.

  2. #1852
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    EV+ weekendu życzę

  3. BUAHAHAHAHAHAHAHA
    Kononowicz proponuje Tuskowi

  4. #1854
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Ach, te piękne wartości prawdziwego Polaka katolika. Wykorzystać osobę upośledzoną i mieć z tego wielką radochę.

  5. #1855
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Chyba jednak zagłosuje na PO. Godek mnie przekonał, że jednak trzeba

  6. #1856
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Jestem walony w dupe i nic więcej...
    Przyznaj po prostu, że Ci sie spodobało, a nie zwalaj na mnie

  7. #1857
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Chyba jednak zagłosuje na PO. Godek mnie przekonał, że jednak trzeba
    Ja myślałem, że to Weeskacz Cię przekonał.
    Przecież napisał, że inteligentni ludzie wybierają mniejsze zło.
    Który to już raz zresztą to napisał...
    A, jak pisał Jan Oborniak, argument potwtórzony piąty raz zyskuje rangę prawdy.

  8. #1858
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    A, jak pisał Jan Oborniak, argument potwtórzony piąty raz zyskuje rangę prawdy.
    Być może stąd tylu manekinistów w obozie JKM. Z jego ust nic tylko powtórki kazań o bandzie czworga, lewakach i obowiązkowej potrzebie obecności bozi w Europie. Jak można krytykować władzę za to, że prowadzi obywateli za rączkę i uważa ich za idiotów oraz jednocześnie wspierać sektę, która uważa ludzi za skończonych kretynów, a nawet za małpy nie potrafiące odróżnić dobra od zła.

    Człowiek by zachowywać się po ludzku musi być śmiertelnie zastraszony? Czy moralność kształtuje się poprzez strach?

    chcesz, żeby dziecko dało ci w pysk bo się nie boi boga? chcesz, żeby cię żona zdradzała? jak nie będziemy wierzyli w boga to cały porządek społeczny się zawali
    I jeszcze osoby nie popierające sekciarstwa nazywa prymitywami intelektualnymi.

    Poważnie, który prawdziwy inteligentny wolnościowiec zagłosuje na człowieka głoszącego takie bzdury?

  9. #1859
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Poważnie, który prawdziwy inteligentny wolnościowiec zagłosuje na człowieka głoszącego takie bzdury?
    Oczywiście żaden ponieważ "prawdziwi inteligentni wolnościowcy" głosują na PO... LOL

  10. #1860
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Oczywiście żaden ponieważ "prawdziwi inteligentni wolnościowcy" głosują na PO... LOL
    Dla mnie w tym zdaniu jest dokładnie tyle samo szydery, co w ""prawdziwi inteligentni wolnościowcy" głosują na UPR... LOL"