Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 94
  1. #81
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ten sam skrypt można wyedytować i może dokupywać do dowolnej ilości BB jaką chcesz

  2. #82
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Warsaw, moglbys dac tez screena "dayattheoffice" jak wyglada to przy tej kaskadzie + to rozsuniecie o ktorym mowicie?

    BTW czekam na Twoja relacje z porownania tile i kaskady. W sensie wynikow (zarowno roi jak i $/h bo jedno moze spadac a drugie mimo to rosnac ;P), ale takze: zmeczenia-oczoplasu, zmeczenia-nadgarstka i zmeczenia-szyi od kiwania :P I tez na ile pomaga tu to wykorzystywanie skryptow.

  3. #83
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    screena zamieszczam, ale na pierwszy rzut oka na pewno wydaje sie on mniej czytelny od pierwszego. Z drugiej strony, rozstawiam sobie tylko parę stołów, reszta leci w kaskadzie od lewego gornego naroznika po skosie. No i robie to tylko na jednym monitorze, na drugim mam tylko otwarte lobby. Co do wrazen z gry, to jest ona intensywniejsza w sensie wykonywanej akcji, ale i latwiejsza do opanowania. Patrzysz praktycznei w jedno miejsce, wiec bol szyji nie grozi (co przerabialem przy 16 stolach na dwoch monitorach). Rowniez mniej ruchow myszka, bo tylko jeden monitor. Ze skryptow na razie nie korzystam, bo rejestrowanie przy kaskadzie jest duzo latwiejsze, chociaz nie wykluczam tego w przyszlosci. Jezlei chodzi o wyniki, to wlasnie koncze 3 tysiac gier, pierwsze dwa tysiace miałem 8% i 4% roi, teraz w trzecim tysiacu jestem na -3%. Trzeci tyysiac zaczalem od sporego minusa jeszcze na tile, a dwie kolejne sesje na kaskadzie ten minus poglebily, wiec zastanawialem sie, czy 20 stolow to jednak nie za duzo. Z drugiej strony, na minusie zawazyla glownie jedna sesja na -20BI, ktora byla niezle pechowa, ale wole zrzucic to na karb gorszego dnia. Potem jednak mialem ladne sesje na +17% i dzis na prawie +13%, wiec nie sadze, zeby zwiekszenie ilosc stolow przy kaskadzie mialo faktyczny wplyw na wyniki. Sa momenty, gdy mimo 18-20 stolow akcja jest spokojna, sa takie gdy przy 15 akcja jest non stop (glownie finisze kilku turniejow naraz). Dlatego, standardowo uzupelniam do 20, a w momentach kryzysowych przez jakis czas odpuszczam rejestracje do kolejnych i gram 14-16 az sie uspokoi.
    Generalnie wychodzi 27-29 na godzine. Zaczynam sesje i z gory zakladam o ktorej godzinie przestaje sie rejestrowac do kolejnych turniejow. Poniewaz sama gra jest bardziej intensywna niz tile, wydaje mi sie, ze optymalnie byloby robic dwie sesje po 3h. Dzis gralem 4h (110 sztuk). Mysle, ze moge testowo dokladac po 1-2 wiecej i grac dwie sesje po 3h, co powinno podejsc pod 200 sztuk na sesjodzień.
    Swoją drogą zastanawiam się nad podjęciem podobnego wyzwania jak spacegravy, na przyklad w lutym. Musialbym jednak troche obnizyc poprzeczke, glownie ze wzgledu na to, że z uwagi na sporą ilośc innych zajęć, nie jestem w stanie jak on po kilkanascie godzin dziennie siedziec przed kompem. Zakladajac 31 dni, niepelny wymiar godzin i turnieje po 27$ i 38$, co byłoby wyzwaniem? 6-7k? No i nie wiem, czy znalazłoby się kilku chetnych postawic przeciwko, chociaz szczerze powiem, ze na pewno postawilbym 1000$ w stosunku 2-1 (czyli przeciwko czyjemuś 500$) przeciwko każdemu z naszego forum, kto chciałby ugrać 7500$ netto na tych stawkach przez 31 dni. Może więc i znaleźliby się chętni postawić przeciwko mnie , w końcu sporo osób twierdzi, ze przy takiej ilosci stolow nie da sie wychodzic na plus. Oczywiscie nie mowimy o jakichkolwiek bonusach czy rakebackach, tylko o samej grze. To jest okolo 5000 gier w ciagu 31 dni z roi wyzszym niz 5% (na pewno trudniej o znalezienie tylu gier na 38, wiec zdecydowana wiekszosc bylaby na 27)
    Btw, na twoplustwo jest wątek potwierdzający, że mniej więcej na przełomie stycznia/lutego Ps wprowadzi TLB dla sitów, na wzór tych na FTP.

    Pozdr
    Warsaw
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 08-01-2008 o 02:21

  4. #84
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Wow wow wee waa

    Trzeci tysiąc nie zakończy się jednak na minus, dzisiaj statystyka zrobiła swoje i krótką 2-godzinną sesję (52 turnieje) skończyłem na +75.6% ROI
    Grałem 21-22 stoły, w momentach krytycznych schodząc na 15-16. Osobiście uważam więc, że w moim przypadku taka ilość stołów nie ma wpływu na moje ROI. Idealnym rozwiązaniem jest odpuszczenie rejestracji, gdy na sporej ilości stołów mamy końcówki, a potem powrót do ilości wyjściowej. Duża ilośc stołów nie przeszkadza mi ani w rozgrywaniu bubla ani HU. Oczywiście, że zdarzają się pojedyncze błędy, ale nie sądzę, aby miało to konkretne przełożenie na wyniki.
    PAHUD już mi od jakiegoś czasu wszystko ogarnia, przestałem się do nich zwracać, kiedy stwierdzili, że już mi nic więcej nie wymyślą

    pozdr
    warsaw

  5. #85
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Dzieki za obszerna relacje. Dla mnie dobra podstawa do rozwazenia kolejnych ewentualnych zmian w moim grindowaniu TurboSNG.

    BTW Ja sprobowalem kaskady na OnGame i tam ze wzgledu na "swietny" soft jest ona praktycznie niewykonywalna. Juz przy osmiu stolach mozna ku**icy dostac bo wszystko sie zaslania i nawet nie wiesz na ktorym stole Cie timeout'uje.

    Wiec poki co zostaje przy moich osmiu stolach tile i 80%rb na OnGame (przez krotsze blindy robie tak 15-18 stolow na godzine, a to jest 2/3 tego co Tobe daje 20tabling ;P), ale PS ciagle gdzies tam w moich myslach jest (zeby tak SuperNova zwykla dawala 40-50%rb... sekundy bym sie nie zastanawial :P)

  6. #86
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Wszystko zależy od ilości, którą zagrasz. Jeżeli możesz bez problemu grać 20-22 stoły w kaskadzie, to w godzinę rozegrasz około 30 sitów. 120 godzin miesięcznie (na Supernovej) na turniejach za 27$ da ci wtedy 3600 turniejów, czyli 36000vpp (126000fpp), rocznie odpowiednio 432,000vpp i 1,512,000fpp. To są oczywiście założenia, że grasz na zero a wszystkie bonusy będziesz wypłacał, czy cokolwiek (a to razem mało prawdopodobne). Wtedy skończysz rok mając 7,000$ z milestonów i 20,500$ z bonusów fpp. W sumie 27,500$, a prowizji zapłacisz 86,400$. Czyli 32% rakebacku.
    Na turniejach za 60$ wygląda to lepiej, bo grając taką samą ilośc turniejów wyrobisz supernovą elite! PRzy tym samym założeniu, że nie idziesz w górę, grasz na zero i wypłacasz bonusy.
    Miesięcznie 90,000vpp i 315,000fpp, rocznie 1,080,000vpp i 3,780,000fpp. To daje 21,500$ z milestonów i 53,000$ z bonusów fpp oraz dwa turnieje live (monte Carlo i ME WSOP, które w wartości gotówkowej równają się 31,250$). W sumie 105,750$, a prowizji zapłacisz 216,000$. Czyli 49% rakebacku. No ale ile musiałbyś zagrać turniejów po 60$ na Ongame, zwłaszcza przy ich sofcie, i jak by się to miało to ilości godzin gry, żeby dostać za samą grę ponad 100,000$?

    pozdr
    warsaw

  7. #87
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Warsaw, Ty chyba pracujesz dla Pokerstars ,

    Podajesz wyliczenia, które rzeczywiście działaja na wyobraznie !!.

    Jedyne co mnie powstrzymuje to, ze moje umiejętności
    są z pewnościa zdecydowanie niższe.
    I skoro Ty masz zwrot 4% to ja pewnie mógłbym liczyć,
    gdzieś koło zera , a na sześćdziesiątkach byłbym pewnie na minusie.

    Napiszesz jeszcze ze dwie takie laurki
    i po 10 000 utrzymasz zwrot w granicach 4-5%
    to pewnie się skusze,
    najwyżej będę tym, który się skałada na Twój plus

    pzdr i powodzenia

  8. #88
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Porownanie wykonam dla PS$25+2 i OnGame$30+3.
    Takie poniewaz dla przecietnego smiertelnika SN Elite jest NIEOSIAGALNA. Tak samo jak granie 20-26 stolow w kaskadzie i nieposiadanie bardzo ujemnego roi, ale to juz inny temat.


    Na OnGame srednio gram 15stolow na godzine (8tabling docelowy, 6.5 MT ratio), moze odrobine wiecej, ale wole niedoszacowac niz przeszacowac. Przy 120h miesiecznie (ja w zyciu tyle nie wyrobie ze wzgledu na studia i inne zajecia, ale porownuje do Ciebie) to daje 1800 turnieji miesiecznie.

    Zakladam granie $30+3 1800turnieji miesiecznie - rake miesiecznie 4200, rocznie 50400. 80,9% rakebacku dokladnie (69%bonusy + 11,91%rb od afilliate z reszty) daje 40773 rakebacku.



    PS: 27500rb, musisz umiec multitablowac kaskade 18-25stolow
    OnGame: 40700rb, musisz umiec wytrzymac ich soft tile 6-8 stolow
    PS: 11000rb, przyjemne tile 8-10 stolow - to chyba najciekawszy punkt, bo prawie 4 razy mniej rb



    Czyli jest kwestia co umiesz/wolisz. Kaskada25 czy Tile8. Do tego na OnGame mozna grac $50+4 ktory poza rb ma jeszcze lepszy stosunek bi/rake no i mozna grac ile sie chce nie trzeba tych tysiecy turnieji zeby gonic status (a ma sie gorsze dni gdzie sie nie chce grac, wakacje, etc - nie mowiac o przecietnym graczu niemaszynie).

    Co nie zmienia faktu, ze zdecydowanie wolalbym grac na PS niz na OnGame, ale niestety profity sa wazniejsze od przyjemnosci z gry :P A bez SNE (ktorego na pewno nie wyrobie) i przy tym ze Twoje wyliczenia chyba sa ciut przeszacowane (naprawde nie wyobrazam sobie utrzymania 22MTratio, jak Ty umiesz to Twoj skill, ja mysle ze bym nie umial) to niestety zostaje z tym ...onym OnGame'em.


    --
    EDIT:
    Jeszcze odpowiem na Twoje pytanie. Musialbym grac ok.150h miesiecznie $50+4 zeby dostac rocznie $100k rb (swoja droga magiczna kwota - 20kPLN SAMEGO RAKEBACKU miesiecznie dobra pensja :P co tylko mowi o tym jakie to nieosiagalne/ciezkoosiagalne bo kazdy by tak robil). Ale to i tak mniej godzin niz grajac 16stolow tile na PS. I mniej wiecej tyle samo ile grajac 16-20 stolow kaskada na PS.

    EDIT 2:
    Dlaczego uwazam Twoje wyliczenia za troche nierealne? Wyliczyles 1.08M VPP w drugim przypadku. Rekord PS za ostatni rok wynosi 1.5M VPP. I zrobil go ktos grajacy turnieje za srednio $300 a nie $50...
    Ostatnio edytowane przez grasiu ; 09-01-2008 o 16:25

  9. #89
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    111
    Za namowa Warsawa i ja wrzuce kilka swoich uwag co do multitablingu na PS.

    Probowalem grac w tile i jedynie maksymalna ilosc stolow ktora gra mi sie komfortowo to 4 na 1600x1200 na 20 samsunga, przy 9 stolach dla mnie obraz za maly, za duzo czasu pochlania sledzenie gry(oczywiscie jakies jest, bo przy kaskadzie raczej go brak) i szukanie stolu z decyzja.

    Obecnie gram 16 stolow w kaskadzie na PS turbo SNG, co do ROI jest dodatni ale zdecydowanie nie satysfakcjonujacy. Bez problemu mamy czas na decyzje, nie marnujemy czasu na sledzenie niepotrzebnie coinflipow czy patrzenie na badbeaty i czekanie na magiczny river po flopie. Korzystam z kilku skryptow wspomagajacych gre.
    - BetPot na sztywno zaprogramowane przebicie 2.5 i 3 blindy i bet/raise 1/2 2/3 i caly pot oraz allin
    - StarsUrgentTable , teraz stoly na siebie nie zachodza i czeka z decyjzja ale kiedys chyba tak nie bylo w kazdym badz razie ten skrypt kolejkuje stoly i wyskakuja po kolei oraz wywala mi ramke czerwona wokol stolu na ktorym decyzja, latwo odszukac stol jak nam nowy sie otworzy po rejestracji i zasloni kaskade przed podjeciem decyzji, ma wbudowana opcje autotimebank czyli konczy nam sie czas wciska guzik 15 sekund i przedluza myslenie na wszystkich stolach oczekujacych
    - prosty skrypt do zamykanie wszystkich okien lobby turnieji o raz wspomagajacy rejestracje.

    SNGOpener nie dziala i oczywiscie jest oficjalna informacja na stronie, oraz w watku na 2+2 nie ma zadnych aktualizacji i trzeba czekac na poprawke Dave, choc on raczej z tego co pisze nie ma zbytnio czasu.

    Co do PT i PAHUD mam i chodzi choc prawie z niego nie korzystam w trakcie gry, statystyki prawie nic nie mowie moim zdaniem o przecietnym graczu, wiekszosc regularsow ma podobne staty i jedynie wylanie kogos takieg no problem. Reszta statystyk moim zdanie bardzo znieksztalcona bo wyswietlane staty sa ze wszystkich poziomow blindow i liczbie graczy razem jako jedne i nie da sie wylapac goscia dzieki nim np. ktory gra bardzo scary na bubble, albo wariata ktory cie sprawdzi z niczym. Ale faktycznie PAHUD strasznie muli przy duzej liczbie stolow i zazera procesor. Warsaw co tam ciekawego doradzili w tej kwestii?

    Mi srednio wychodzi 20 turnieji na godzine ale gram krotkie sesje 2h , grajac po 3-4h wychodzi okolo 24/h.

    Jesli chodzi o bankroll to przy takim multitablingu faktycznie 200 buyin to dobre rozwiazanie, biorac pod uwage moja 2 sesje -20% na okolo 140 turnieji, a momentami dochodzilo do -40% potem na szczescie byl duzy upswing na koncowce, ale i tak skonczylo sie sporym minusem.

    Jesli chodzi o Warsawa wyliczenie to faktrycznie wygladaja kuszaca i mialem ochote je czesciowo zrealizoc, ale kupa obowiazkow mi sie zwalila na glowe i na razie zostanie po 1k turnieji w miesiacu.
    Moze luty/marzec zrobie te zalozone 3k turnieji w miesiacu to wtedy napisze co i jak. Jak to spacegravy napisal swoj ROI% sprawdzisz po okolo 5k turnieji. Jest tez symulator ROI% gdzies na 2+2 byl link, i naprawde przy ROI 8% i symulacji 5 kola turnieji nie tak bardzo trudno uzyskac ujemny wynik.

    Pozdrawiam
    Wojtas

    Ps. Chyba pierwszy moj taki dlugi post na forum, oby nie ostatni

  10. #90
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    re: grasiu

    1800 turniejow po 30+3 to rake 5400 a nie 4200, ale nie chce mi sie sprawdzac, co to zmienia. Co do kaskady na ps, to 22-23 stoly mam juz przetestowane i nie mam z tym problemu, moze podokladam jeszcze 1-2 i zobacze jak to wyjdzie.
    Czy wyliczenia sa nierealistyczne? Moim zdaniem pokazuja, ze na sng latwiej zrobic supernova elite niz na ring games. Chociaz, kiedy ostatnio zwiekszono limit do 24 stolow cashowych, ni ejest to juz takie oczywiste. Jakos nie chce mi sie wierzyć, ze 1,5m vpp to rekord na PS, elite zrobilo 40 graczy, z czego Elky, Rainkhan i bigjoe2003 juz w kwietniu/maju. To co, potem przestali grac? bogjoe robil po 300k vpp miesiecznie, bloga na sngicons prowadzil z relacjami caly czas, wiec musial miec wiecej niz 1,5m. Zreszta to on pytal supportu PS, co jest przewidziane za 2m i 3m vpp, a oni jak to przeczytali, to mysleli, ze zartuje
    W 4h sesji jestem w stanie zagrac 120 turniejow. Dziennie 4h turniejów po 60$ i elite staje sie faktem... Po prostu Niestety, osobiscie, za duzo wyplacam, i zamiast grac wyzej młoce dalej te same stawki. Ale mam nadzieje, ze to sie zmieni, stad zastanawialem sie nad wyzwaniem wypu 7500$ w miesiac na 27$ i 38$, ale dopoki sie nie znajdzie kilku oponentow, pewnie nie znajde do tego mobilizacji Malo osob rozumie, ze cos takiego to naprawde wielkie wyzwanie i niezle EV+ dla kogos obstawiajacego przeciwko mnie, nawet w stosunku 2-1. Na pewno musze potestowac jeszcze kaskade, zobaczy ile stolow moge grac maksymalnie. Moze od lutego rusze na calego
    Inna sprawa, ze sobie tu gadamy w pare osob, moze warto zalozyc nowy temat w stylu multitabling turbo sng?
    Wojtas, w Pahudzie na pewno warto stworzyc Cache (preferences/databases) tylko trzeba pamietac, zeby odznaczyc w filtrach (jesli ktos ma zaznaczone) pokazywanie statsow z okreslonej ilosci ostatnich rak, bo to blokuje stworzenie cache. Ponadto, trzeba pamietac, aby zlecic PT usuwanie przetworzonych rak do innego folderu niz ten z handhistory PS. I tyle. Zawsze mozna im wyslac loga i momentalnie napisza, co jeszcze zmienic.
    I na pewno bylbym zainteresowany tym skryptem od zamykania lobby - strasznie mnie to wkurza, wiec jakbys mogl podeslac linka, to bylbym wdzieczny.
    Na razie w styczniu wychodzi mi troche ponad 100 turniejow srednio na dzien, ale nie od poczatku gram kaskadą. Poza tym, ja tak naprawde wcale nie gram duzo godzin, dlatego to niesamowite, ze 4h dziennie moga wystarczyc do Elite! A mysle, ze moge robic wiecej niz 200turniejow dziennie, mialem juz dwa razy dni po 185 i 172, w sumie grajac nie wiecej niz 6h.

    Aha, jeszcze a propos zalozen spacegravyego co do roi po 5k gier. Zgadzam sie, na razie po 3100 sztukach mam 4.5%

    Pozdr
    Warsaw