Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Skoro tak wszyscy wrzucaja rozdania i tak ladnie odpowiadacie To i ja sie znowu dolacze ze swoim problemem...

    ----------
    Hand #338930008 at table: Table TH Mini
    Started: Thu Jun 22 11:33:49 2006

    Pawlak* is at seat 1 with 67.46
    nortecarag is at seat 2 with 20.76
    ditrih1 is at seat 3 with 20.21
    grudi is at seat 4 with 17.60
    Snowmen is at seat 5 with 21.15

    Pawlak* posts the large blind 0.25
    Snowmen posts the small blind 0.12

    Snowmen: --, --
    Pawlak*: ,
    nortecarag: --, --
    ditrih1: --, --
    grudi: --, --

    Pre-flop:

    nortecarag: Call 0.25
    ditrih1: Call 0.25
    grudi: Call 0.25
    Snowmen: Call 0.25
    Pawlak*: Raise 1.00
    nortecarag: Call 1.00
    ditrih1: Call 1.00
    grudi: Call 1.00
    Snowmen: Fold

    Flop (Board: , , ):

    Pawlak*: Bet 2.00
    nortecarag: Raise 4.00
    ditrih1: Fold
    grudi: Fold
    Pawlak*: Call 4.00

    Turn (Board: , , , ):

    Pawlak*: Check
    nortecarag: All in
    Pawlak*: ??

    Co zrobilem zle i co powinienem zrobic po all-inie
    O graczu wiem tylko tyle, ze kilka rozdan wczesniej wszedl w podobne rozdanie all-in. Zrzucilem wtedy over-pare a on pokazal fula. Do tego z notatek "raczej dobry, tight"

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    -Mocniejszy raise PF, badz limp (tego drugiego nie polecam) - przy 4 limperach przed toba nie mozesz dac im tak dobrych pot oddsow.
    Jezeli mam pewnosc, ze 3 z nich da i tak call, odrazu fold.
    -Fold na Flopie po reraise, przy 4 graczach watpliwe, zeby TPGK byl az tak dobrym ukladem. Wyglada mi to na seta - limp/call PF.

    Wszystko zalezy oczywiscie od gracza, ale skoro piszesz, ze jest dosc dobry, to mysle, ze to najlepsze rozwiazanie.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    No to sobie sam odpowiedziałeś. Jak gracz dobry , tight wrzuca cały buy in w rozdanie to znaczy, że biję TOP Parę.

    Ja dałbym FOLD. Ja zdecydowanie staram się omijać sytuacje, w których muszę wrzucić całego buy in'a lub sprawdzić czyjś bet za jego całego buy in'a z "tylko" TOP Parą.

    Co do rozdania, pre flop bym nie raisował takiej karty bez pozycji. Chyba, że mocniej za 2$ - żeby było mnie call'erów.
    Na flopie za mały bet, według mnie powinieneś dać 4$ - znowu nie masz pozycji i nie ma tu na co czekać. Jeżeli dostałbym call , to na turnie check - fold/call w zalezności od wysokości bet'a ( bliżej jednak opcji fold ). Jeżeli dostałbym raisa na flopie , to się zrzucam.

    Carlos

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Raise KQ na BB i to jeszcze tak malo przy 4 limperach?

    Przy takim przeciwniku dalbym fold juz pewnie po flopie.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    No to widze ze doszedlem do tych samych wnioskow co Wy, tyle ze potrzebowalem wywalic 4$ zeby sprawdzic jeszcze turna...

    Oczywiscie rivera juz nie zobaczylem. Koles niestety nie pokazal kart :|

    Dzieki za opinie.

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Jak dla mnie call
    qrde chyba zbyt oose gram ostatnio, no ale nie widze jakbym mogl tu spasowac. Sorry ael nie uwierze ze 4 mu pomogla. Obstawiałbym A9s, JTs ew QJ

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    A dlaczego 4 miala mu pomoc? Villain raisowal juz na flopie

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    mowisz o tym mini raise :wink:
    co on mogl miec- strong hand (set) napewno nie bo zrobilby wiekszy bet ze wzgledu na 2 piki (po turnie by all ina tym bardziej nie robil). Q9 ? z utg raczej by nie gral (jezeli juz to by raisowal zeby ukrasc blindy), AQ raczej przy short table sie raisuje PF. A4 ? zbyt duzy bet na turnie.

    CALL

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Też jestem za sprawdzeniem. Właśnie może dlatego że pokazał fulla teraz chciał wykorzysać swój image (to jest jedna z opcji).

    Co do zagrania to w sumie zrobiłbym reraise na flopie żeby zobaczyć gdzie stoje, a tak nic nie wiesz (taka gra w ciemno z ibiszem lol)

    Nevertheless --> call

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    320
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    mowisz o tym mini raise :wink:
    co on mogl miec- strong hand (set) napewno nie bo zrobilby wiekszy bet ze wzgledu na 2 piki CALL
    - może miec seta daje Ci dobrać jedną karte w miare tanie żebyś na riveże nie powiedział "pot comitet" hehehe mógłby tak zagrać przy dwóch pikach jak nie spada na ternie daje all-in