Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    witam, dopiero zaczne uzywac tego programiku, ale interesuje mnie jedna kwestia. czy da sie polaczyc wiele baz danych ze soba, tak zeby np. 100 graczy polaczylo swoje dane i zrobic z tego jedna wielka mega baze i z tego korzystac?
    jezeli jest to mozliwe, to moglbym udostepnic miejsce na serwerze i kazdy by wrzucal bazy, potem mozna je update'owac i kazdy mialby niezla sciage do pobrania
    prosze o odpowiedz

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Z tego co wiem to można łączyć bazy ale chyba tylko jeśli są w SQLu czyli domyślnego accesa z PT trzeba na SQL przerobić.

    Będę z kumplem to robił w tym tygodniu więc jak będziemy po dam znać co i jak

  3. #3
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Takie kombinacje nie są potrzebne.
    Wystarczy "Export hand historier to file ...."
    i wówczas inne osoby mogą importować te pliki do własnej bazy.

    pzdr

  4. #4
    Dodam ze import 750k rak do bazy w sql trwa jakies 3-5godzin
    Zastanawia mnie tez laczenie baz, w momencie kiedy powtarza sie numer rozdania, ale powinno zabezpieczacz przed dublowaniem i tylko nowe dodawac...

  5. #5
    Gdzie znajdę opis tego programu?

    A może ktoś się pokusił o polskojęzyczny instruktaż? ... choć nie sądzę

    pozdr

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Pomysl ciekawy, tez bym sie podzielil baza, ale co w momencie gdy sciagne Twoja baze i razem spotkamy sie na stoliku. Majac zalozmy 20 tys Twoich dloni, plus karty z jakimi wchodzisz, wiem jak grasz. Kolejna sprawa, znam tez Twoje wszystkie zyski, straty, a nie kazdy chcialby sie takimi informacjami dzielic. Dlatego przydalaby sie tez opcja (program) podmiany wlasnego nicka, a nie wiem czy cos takiego istnieje.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    masz racje, to troszke by utrudnilo sprawe, ale gdyby tak jak mowisz zebrac 20-30 baz danych razem i jakos wykasowac poufne dane nt. nas samych, nie jest to zla idea.
    pozostaje jeszcze taka kwestia, jak zapatruja sie na to poker roomy? bo na forum odnosnie poker office, czytalem ze nie jest to legalne, bo ktos wlasnie dzis tez o cos takiego pytal.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    co dzielenia sie wlsnymi rozdaniami to problemy sa takie jak ww. ale możnaby dzielic sie obserwowanymi HH :>

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    co z aproblem z zamiana nickow historie sa w txt wiec klikasz zamien np sebkrol18 na xyv klikasz zamin wszystkie i po sprawie