Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    131
    Siemacie

    Właśnie zamierzam z pewnych przyczyn zrezygnować z gry a sportingbecie…

    Zazwyczaj na Expekcie grałem ale to też już mi przeszło…

    Teraz moje pytanie, czy korzystaliście z usług pośredników którzy jak się ich jako refków poda wypłacają reakback?? (takich firm jest pełno w necie wszędzie)

    Bo zastanawiam się czy jest to coś pewnego a nie ściema…

    Jeżeli ktoś z was już z takiego czegoś korzysta to możecie polecić….

    Pozdro
    Baton
    p.s. Mam nadzieje że nie przeoczyłem nigdzie podobnego wątku… (szeryfowie krytykanci….)

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    sam ostatnio dostalem oferte od pewnego goscia z USA, ktory gra w tej samej sieci co ja. room oferuje 30% rake back, a on dodaje 25% i razem jest 55%. wiele osob z tego korzysta i moim zdaniem jest to super oferta, tym bardziej ze masz zapewnione 55% RB niezaleznie od tego ile rake oddasz.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    mogl bym poprosic o wiecej informacji na priv? tzn jaka to stronka i jakie zasady wyplacania:]dzieki

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez warebel Zobacz posta
    sam ostatnio dostalem oferte od pewnego goscia z USA, ktory gra w tej samej sieci co ja. room oferuje 30% rake back, a on dodaje 25% i razem jest 55%. wiele osob z tego korzysta i moim zdaniem jest to super oferta, tym bardziej ze masz zapewnione 55% RB niezaleznie od tego ile rake oddasz.
    mozna wiedziec tylko w jakiej sieci nawet nie pytam w jakim roomie bo to mnie nie interesuje tylko w jakiej sieci.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Wlasnie wczoraj zarejestrowalem sie w betholdem(prima) z 60% rakebackiem. Zwrot ma byc codziennie, moze wplace tam pieniadze to bede wiedzial wiecej.
    Rejestracja przez poker-strategy.org.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    ta sama siec co poker host
    tak jako ciekawostka, 1 listopada wlasnie w poker host bedzie freeroll z pula 100K, wiec warto sie pomeczyc, pozdr

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    ja korzystam z tej opcji na UltimateBet. Zarejestrowalem sie ze strony www.pokerhand.org ( po prawej jest tabelka z rakebackiem w poszczegolnych pokerroomach) i wszystko jak dotad bylo ok