Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    2
    Mbank promuje bukmacherkę – jazda na maxa!

    Promocja 555 PLN od Betsson na stronie mbanku! Promocja jak promocja ale jak oni sie dogadali???
    Naprawde niezly ruch.
    Nie znam tego pokerromu, ale widzę ze tutaj tez sie promuja.
    Jesli chodzi o wirygodnosc to nie ma problemu - zaufala im przeciez taka instytucja jak mbank ..
    Chciałbym zalozyc tam konto bo widze ze traktuja polskich graczy poważnie.

    Jakie macie doswiadczenia z tym pokiem (pewnie troche ludzi tam gra)?
    Pozdrawiam
    Karlos

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    http://forum.pokerzysta.pl/forumdisplay.php?f=18

    doslownie 8-10 linijek wyzej od Twojego posta...

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    2
    Oczywiscie widzialem to forum, ale pomyslalem sobie ze jak zadam pytanie tutaj, to odpowiedza równiez Ci , którzy np betssona nie lubia i nie zagladaaja na forum betsson.
    Takie krytyczne glosy sa szczegolnie wazne bo jak narazie bardzo podobaja mi sie ich dzialania i mam zamiar przenisc sie na betsson.
    A moze robie bląd??

    pzdr
    Karlos

  4. #4
    Naczym polega ta promocja 555 pln?Bo jakoś niemogę doczytać?
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 18-09-2006 o 22:28 Powód: po co był ten cytat?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    i ja jestem ciekawy co to za promocja
    czay może ktoś odpowie czy może to jakaś tajemnica ?

  6. Jak napisał Karlos "promocja jak promocja" ...
    Po za tym, że nie promujemy tutaj innych stron, uczciwie muszę przyznać, że warunki dla graczy z tego forum są lepsze niz te w mBank ....
    Ale niech to zostanie między nami

    pozdrawiam

  7. #7
    Cóż rzeczywiście niby oferta z tej strony powiedzmy jest lepsza. Tylko na stronach mbanku jest napisane że podwoją mój depozyt. Jest to oczywiście niejednoznaczne. Czy chodzi także o wyrobienie RH czy może podwajają od razu? Ktoś korzystał w linku ze strony mbanku? Zamierzam się niedługo zarejestrować z betsson i szukam najlepszego rozwiązania. A b&w, gdzie do tej pory grałem na tym sofcie, doprowadził mnie juz do maksymalnego wkurw.. Kasa mi zniknęła jakiś tydzień temu jak padły serwery, support nie odpowiada, kasy nie ma, punktami gracza, które tam nazbierałem, nawet sie nie najem.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez dhaetr_tech Zobacz posta
    A b&w, gdzie do tej pory grałem na tym sofcie, doprowadził mnie juz do maksymalnego wkurw.. Kasa mi zniknęła jakiś tydzień temu jak padły serwery, support nie odpowiada, kasy nie ma, punktami gracza, które tam nazbierałem, nawet sie nie najem.
    a tyle razy juz pisalem (i nie tylko ja) zeby w b&w ani nie grac ani nie obstawiac...

  9. #9
    wiesz b&w to początki mojej kariery pokerowej. Praktycznie cały BR tam zrobiłem, potem była lekka dywersyfikacja środków na inne pokerromy, ale generalnie nie mogłem narzekac. Potem zmienili soft, trochę mnie rozczarowali. Jednak na nowym sofcie zdecydowanie poprawiłem swoje wyniki, poniekąd dzięki słabszym i grającym bardzo loose graczom, także dalej nie mogłem narzekać. Problemy zaczęły się jakiś miesiąc temu, jak co raz padały serwery, ginęła kasa itp. Jednak aż do ostatniego zdarzenia, support odpowiadał błyskawicznie, kase dodawali do konta bez problemów. A teraz głucha cisza, jakby zapadli się pod ziemię. no i bez względu na wynik mojej walki z supportem klamka zapadła - KONIEC współpracy z oszustami!!!!

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    zawsze oszukiwali obstawiajacych, wiec na pewno bez mrugniecia okiem moga oszukiwac tez pokerzystow... B&W od dawna dla mnie to wielki SCAM!