Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 146
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Bytom
    Posty
    49
    Przez oostatni tydzień Dicovery Travel puszcza w nocy o 23:45 relacje z Turnieju Mistrzów z Barcelny w 2004 roku. Musze powiedzieć, że bardzo fajnei się to ogląda. Dziś chyba pokażą finał.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Dla wszystkich, którzy nie mogą odbierać w/w kanału, dziś o 21.25 będzie relacja na eurosport.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Czy ktos wie jak mozna sie bylo zakwalifikowac do tego turnieju transmitowanego W Eurosporcie?

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Yoshin
    Czy ktos wie jak mozna sie bylo zakwalifikowac do tego turnieju transmitowanego W Eurosporcie?
    albo poprzez bezposrednie wkupienie, albo porpzez turnieje satellite na serwerach pokerowych. jak bylo widać nasz wygrał na PS.

    Czy ten nasz to nie jest "komornik" co gra na PS 30/60$ fixed ?

    szkoda tylko ze nigdy an chatie nei odpisuje :/

    Soprano

    PS>ALe na komentatora to on się nie nadaje wogóle oboje byli do bani

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Hmmm ciekawe ile wynioslo wpisowe?

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Yoshin
    Hmmm ciekawe ile wynioslo wpisowe?
    dokładnie 1000 ojro :wink:

    Soprano

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Ktoś sie orientuje czy będize jakaś powtórka EPT z BArcy na Eurosporcie ?
    Kieyd i o której, bede bardzo wdzięczny

    Soprano

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Bytom
    Posty
    49
    wiem tylko tyle, że 28 stycznia o 22:45 pokazują kolejny turniej. Tym razem z Londynu.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    Ktoś sie orientuje czy będize jakaś powtórka EPT z BArcy na Eurosporcie ?
    Kieyd i o której, bede bardzo wdzięczny
    Mozesz miec powtorke kiedy i ile razy zechcesz, jak sciagniesz mojego ripa z wątku poniżej 8)

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Dzięki triox za zrobienie ripa, w końcu udało mi się to obejrzeć, bo samemu nagrać zapomniałem. Ale muszę przyznać, że jestem rozczarowany. 'Nasz' faktycznie nieĽle pocisnął i można mu pogratulować. Fajnie, że ktoś z naszego kochanego kraju się pokazał, szkoda, że to nikt ze znajomych. Komentarz jednak wołał o pomstę do nieba, już lepiej chyba by było w ogóle bez niego. Bo nie wiem czy ktoś kto pierwszy raz widział texasa wiedział o co dokładnie chodzi.
    Podobał mi się za to tekst gracza (żeby nie powiedzieć 'kolesia' :wink: ), który twiedził, że poker to dobre zajęcie dla ludzi leniwych

    Następny odcinek za 2 tygodnie. Mam nadzieję, że już z lepszym komentarzem. Mam triox od razu prośbę, czy zrobiłbyś znowu takiego ładnego ripa? Bardzo byłbym kontent a i myślę, że nie tylko ja. Z góry dzięki!