Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Ja:)

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    1
    Witam jestem nowy na forum wiec sie przedstawie. Nazywam sie tolotfc i gram w poksa pare juz w sumie ladnych lat, nigdy nie traktowalem pokera jakos mega powaznie ale przeczytalem troche ksiazek, moja ilosc rozdan tez mowi sama za siebie ze doswiadczenie jakies mam Ogolnie grinduje sobie nl10 czasem nl20 gdy jest kasa i czasem nl 5 jak nie ma tutaj wrzucam swojego PTRa tolotfc Poker Player Ranking and Stats at iPoker Stwierdzilem jednak ze czas najwyzszy podniesc troche poprzeczke i dojsc do jakichs wyzszych stawek (chcialbym dojsc do poziomu dobrego grindowania np nl100 lub nl 200) Jednak poziom mojej gry na razie mi nie pozwalal na to(oczywiscie takze kasa ktora wyplacalem). Dlatego chce zaczac korzystac z jakiegos trackera (holdem managera lub poker trackera)- chcialbym tylko zeby to bylo legalne bo nie chce narazac sie na trojany itp. I tu mam pytanie do forumowiczow ktora opcja bylaby tansza i lepsza czy PT czy HM, jak otrzymac to legalnie jak najtaniej itp. Druga rzecz to taka ze widzicie bo moich slupkach ze najlepiej sie czuje w nl20FR. Tylko niestety ostatnio nie grinduje zbyt duzo tego gdyz gracze na Ipoker zrobili sie jacys dobrzy (juz mozna sobie pomarzyc o stolikach po 30-40% jak kiedys) wiec pomyslalem zeby zarzucic sobie konto na innym roomie. Jak myslicie jaki room bylby najlepszy do grania FR10-20? pozdrawiam wszystkich forumowiczow

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Najpopularniejszy jest chyba teraz HM, a najbezpieczniej jest kupic po prostu na stronie oficjalnej, moze pare dolarow drozej, ale 100% pewnosci ze wszystko jest ok.