Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    no więc planuje się przenieść gdzieś z FullTilta, interesuje mnie oczywiście niski poziom, dużo stołów 6max do wyboru, stawki 200nl, odpadają ps, ub, pp, absolute, bodog (brak 200nl 6max!) co radzicie??? wszyscy mówią o BossMedi, ale konkretnie to który room? jak poziom softu? nie ma zacięć?? jak z szykością wypłat, z góry dzięki za insta-odpowiedzi!

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Radom / Kraków
    Posty
    142
    A sieć ipoker?

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Melipone, dlaczego chcesz się przenieść z FTP? Pytam, bo sam tam gram. Narazie gra mi się całkiem dobrze, ale chciałbym wiedzieć jeżeli wyżej (200nl) miałbym napotkać opór lepszych graczy.

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    tzn. powiem tak, po 24k hands na nl100 osiągnąłem 7.4 ptbb/100 (chyba nieźle jak na ftp), ale po 3k rąk (krótko wiem) czuje że nl200 jest trudniejszy, tutaj agresja już tak nie działa jak na nl100, ale nie mówię że nie da rady grać dochodowo, ftp z wyglądu, działania i szybkości wypłat jest świetny, ale dla mnie liczy się kasa, jak gdzieś indziej jest łatwiej (vide szybciej zarobię) to nie będę miał sentymentów , jeśli tutaj zrobiłem 7.4/100 to gdzie indziej na nl200 możliwe że zrobię 5/100 ale -> najlepiej spróbuj pograć sam na nl200 ew. nl400 i sam się przekonaj

    ps. do postu głównego: PR musi obsługiwać PokerTrackera
    ps2. player, jaki masz nick na fpt, jaki limit? nl100? zobaczę czy mam cię w bazie

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    ongame

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    właśnie pograłem trochę na bodog, 30m. gry na 3 stołach 6max nl100 i 240$ do przodu, GEEZ, ale oni tam grają, w porównaniu do FTP to żyła złota (oczywiści spodziewam się badbeatów i to w większej ilości), oczywiści mam tam część br, więc pytanie z wątku pozostaje nadal zasadne

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    150
    ja tez polecam iPoker(cdpoker, noble, titan, ocean itp. itd )
    wypłata idzie 24-48h

    pozdrawiam

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    A ja wyśpiewam to, co zwykle.
    EverestPoker (PT na nim działa, AceHUD - nie).

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez bachus Zobacz posta
    ja tez polecam iPoker(cdpoker, noble, titan, ocean itp. itd )
    wypłata idzie 24-48h

    pozdrawiam
    titana znam, troszkę mało ludzi, PT + gametime+ działa, noble też kiedyś przerabiałem

    co do Everesta, jeśli acehud nie działa, to czy gametime+ zadziała??

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Jeśli chodzi o Boss Media polecam Celeb Poker i Poker Heaven.