Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 145
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    wjakimś wątku alchemik napisał :

    Cytat Zamieszczone przez alchemik
    Jak miałem 1K na NL25
    2,5K NL50
    5,5K NL100

    Jak dobije do ok 10K NL200 zaczne
    i tu jest moje pytanko
    przykładowo:
    jesli gracie np. na NL 50 to na danym pokerroomie macie wpłacone własnie te 2,5k
    czy raczej wygląda to tak ze macie np 500$ na pokerromie reszta kasy jest np. na netellerze a jeszcze częśc na innym pokerroomie??

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Ja wszystko trzymam na roomie.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ludzie robia roznie, ja zawsze wszystko trzymalem na 1 roomie, ale chyba zmienie ten zwyczaj - ostatnimi czasy FTP zaczyna zmieniac sie w RockGarden, wiec dobrze byloby miec te pare stolow dodatkowe do wyboru.

  4. #4
    to bywa różnie, ale moim zdaniem nie ma to znaczenia ile masz na innych roomach, nettelerze itd. BM odnosi się tylko do twojego obecnego budżety w danym roomie.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Chyba właśnie na odwrót - bankroll to wszystkie twoje środki (kasa na wszystkich roomach, nieruchomości, ruchomości, aktywa, pasywa) jakie poświęcasz na gre, które w najgorszym przypadku możesz przegrać.

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja mam w tej chwili od 3 do 7BI w 7 różnych pokerowniach. Resztę na Netellerze. Zazwyczaj wpłacam do (lub zostawiam sobie w) pokerowni ilość BI która jest równa ilości stolików które zamierzam tam grać + 1BI. A to dlatego, że moje odchylenie standartowe liczone za okres roku wynosi poniżej 1BI (co, niestety, wcale nie oznacza, że swingi rzędu 2BI/h są u mnie rzadkością).

    Cytat Zamieszczone przez templariusz Zobacz posta
    BM odnosi się tylko do twojego obecnego budżety w danym roomie.
    A to ciekawe.

    jdx

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Jak dla mnie to też jest jasne, że BM odnosi się do całej kasy w różnych roomach, netellerze itd.

    A zasadę mam podobną jak jdx, tylko buyinów trzymam trochę więcej. (zaczynam z ok 10buyinów na room)

    Ja do bankrolla liczę też no kasę wygraną live lub wypłaconą, ale nie wydawaną przeze mnie tylko trzymaną na koncie polskim (tak dla bezpieczeństwa).

    Pzdr

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    A ja mam pytanie do benkrollowych specy czy np macie te 25 buyinow ale traficie mega zla passe polaczona z lekkim tiltem przez tydzien tracicie 15 buyinow

    Zostaje wam 10 po weekendzie odpoczynku postanawiacie grac dalej
    i gracie nadal te same stawki czy schodzicie nizej??

  9. #9
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    np macie te 25 buyinow ale traficie mega zla passe polaczona z lekkim tiltem przez tydzien tracicie 15 buyinow
    Chyba po to jest BM, zeby do takich wlasnie sytuacji nie dopuszczac, ostatnie rozdania grasz juz majac ok. 10 buyinow, a to juz o wiele ponizej dopuszczalnego poziomu.

    Ja ustawiam sobie pewne "widelki" bankrolla na gre na danych stawkach. Np. pomiedzy NL50 a NL100 ustawilbym te "widelki" na 2000-2500. Tzn. gram sobie na NL50, w momencie przekroczenia bankrolla 2500 przechodze na NL100, ale jak bankroll spadnie ponizej 2000 to schodze z powrotem na NL50. Zeby wrocic na NL100 znowu musze nabic 2500 (na NL50) itd.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    troche to trzeba uposrodkowac, bo jezeli np. caly bankroll wynosi 10K$, ale w danym roomie mamy wplacone np 500$ to chyba oczywiste jest ze nie bedziemy sie pchac na NL200 czy NL400 i w razie splukania co chwile doplacac...
    wydaje mi sie, ze powinno sie stosowac BM w danym momencie, w danym roomie, uwzgledniajac ile sie tam ma pieniedzy, oczywiscie nie az tak zeby miec 40xBI, ale mimo wszystko chyba sie zgodzicie ze te 15-20xBI wypada miec zeby sobie pykac na danych stawkach.