Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    3
    Witam wszystkich,
    Postanowilem napisac na forum ponieważ od jakiegoś czasu mam problem a pisząć na e-maila 'support@pokerstars.com' nie otrzymuje zadnych odpowiedzi. Mój problem polega na tym ze od jakiegoś czasu nie mogę się połączyć z serwerem na komputerze (laptop) z Windows Vista. Natomiast na komputerze (stacjonarnym) z Windows Xp po uzyskaniu połączenia nie mogę przelać pieniędzy systemem przelewy 24 z czym nie miałem wcześniej problemów. Aby lepiej zrozumieć mój problem załączam print screeny powiadomień. Pozdrawiam i proszę o odpowieź co jest przyczyną takiego zachowania
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    odznaczyles opcje "uruchom jako administrator"? najnowszy update tego wymaga,przynajmniej zeby zapisywalo HH, nie wiem jak z twoim problemem, bo u mnie na vista (komp i lap) wszystko OK.

  3. #3
    xsurek, support Ci dzisiaj na pewno odpisze, tak na szybko, spróbuj uruchomić oprogramowanie nie ze skrótu z pulpitu, a z folderu PokerStars, plik exe. Z przelewami24 nie ma problemów, działają tak jak zwykle.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    24
    Hej! Jeśli nie dochodzą do Ciebie nasze odpowiedzi, zajrzyj na stronę:
    Wiadomości e-mail od witryny PokerStars
    Możesz też w mailu poprosić, aby kopię odpowiedzi wysłać na jakiś alternatywny adres, aby mieć pewność, że filtry antyspamowe nie zatrzymają naszych wiadomości.

    Problemy z Vistą mogą być różnorodne, więc najlepiej przysłać do nas pliki logowania, żeby umożliwić nam zidentyfikowanie problemu. Rzeczywiście główny problem z Vistą polega na konieczności uruchamiania PS z poziomu administratora.

    Koniecznie napisz do nas z zarejestrowanego adresu email, to sprawdzimy przy okazji, jaki wystąpił problem z depozytem.

    Pozdrawiam.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    157
    mialem podobny problem, tez nie moglem wlaczyc pokerstars na komputerach na ktorych mam viste, na xp chodzilo bez zarzutu... teraz jak juz udalo mi sie wlaczyc nie mam mozliwosci gry na prawdziwe pieniadze, nie pojawia sie nawet "Kasjer"... co mam zrobic??

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    sciagaj soft .com nie z .net