Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    jak juz wspomnialem wczesniej w temacie EPG Greant przy wspolpracy z EPG organizuje turniej Low stakes w Garage
    buy in 20zl freezeout start o 18:00
    wiecej info macie na stronie mardipoker.pl tam tez mozna sie zapisac lub tu lub na miejscu przed turniejem

    jesli turniej organizacyjnie i frekwencyjnie sie przyjmie bedzie kontynuowany w przyszlosci
    pzdr
    o szczegoly pytajcie juz Greanta

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    70
    Dla początkujących (jak ja) pomysł rewelacyjny.
    Szkoda, że wtorki. Jakby była możliwość przeprowadzenia kolejnych odsłon turnieju w inny dzień tygodnia, to na pewno się stawię.

  3. #3
    Witam,
    jak już napisał Palo wszelkie informacje dotyczące turnieju umieszczone są na stronie www.mardipoker.pl, tam też zapraszam do rejestracji (komentarz przy odpowiednim poście stronie internetowej) lub przez gadu gadu (mój numer 3920345).

    blind_cowboy, jeśli turnieje będą dalej organizowane to na pewno we wtorki, zmiana terminu niestety nie wchodzi w grę

    Pozdrawiam
    Maciek
    Ostatnio edytowane przez Greant ; 25-05-2009 o 18:23

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    64
    prawie napewno bede

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    zapisz

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    wczoraj zagraly 42 osoby
    mysle ze to spory sukces zwlaszcza ze info pojawilo sie na dzien przed turniejem
    za tydzien o tej samej porze odbedzie sie kolejny taki turniej
    wyniki i klasyfikacje macie na stronie ligi a mam nadzieje ze organizator bedzie je tez tu wpisywal
    aha i sorki za fiszowanie zarowno w trakcie jak i po turnieju - jakos tak wyszlo

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ja mam tylko taką małą uwagę.
    MOIM zdaniem, struktura jest trochę zła. 2500 żetonów to na prawdę jest mało. Może od nowego sezonu chociaż 4k?

    ps. a palo wczoraj niszczył na cashu, szczegolnie na poczatku, potem AT>AA Simona, gdy palo grał w ciemno, omg
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 27-05-2009 o 14:17

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    wydaje mi sie ze przy tej strukturze blindow stack moze wynosic max 3000 ze wzgledu na to ze bedzie gralo duzo osob a turniej powinien sie skonczyc przed 24:00
    a tam niszczyl po prostu suma badbeatow i coollerow w longrunie powinna oscylowac kolo zera

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    aha i sorki za fiszowanie zarowno w trakcie jak i po turnieju - jakos tak wyszlo
    Jakie sorki Ty przecież tak zawsze

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    witam
    wydaje mi sie ze przy tej strukturze blindow stack moze wynosic max 3000 ze wzgledu na to ze bedzie gralo duzo osob a turniej powinien sie skonczyc przed 24:00
    a tam niszczyl po prostu suma badbeatow i coollerow w longrunie powinna oscylowac kolo zera

    Najpierw mu zabralem z pieknym FD+parka a później kurde musial miec te KK kiedy mialem JJ :P

    Wczoraj palo miał pfr na poziomie 90