Strona 23 z 41 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 406

Wątek: stejk na nl

  1. #221
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Wacik jaki masz problem z wstawieniem hand history, zamiast robić durne screeny?

  2. #222
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    okazalo sie to dosc bledna decyzja ( zbyt duzo zetonow zostawilem w pot i bym sie utrzymal )
    Gdyby jeden z nich miał AA, ale spadła by dziesiątka, też byś mówił, że to błędna decyzja?

    Fold chyba nie jest zły, chociaż jak sprawdziłem w pokerstove, to na ich przypuszczalne range masz niemal 50%, tyle że nie mam pojęcia na ile dobrze je oszacowałem (na przykład pushującemu dałem praktycznie wszystkie flush drawy, jakie może mieć, a wiadomo, że często, pewnie nawet w większości przypadków, z fd będzie callował, a nie grał all in - tutaj miał parę + fd, więc to nie przesądza, że tak samo by zagrał goły draw), no i call tego all ina to jest mocno high variance play, więc raczej nie polecałbym początkującemu się w takie sytuacje pchać.

  3. #223
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    po pierwsze wiem ze tutaj była bledna decyzja powiewaz gracza na ep obstawialem na set tak ( kierowalem sie statami brak informacji o kartach) gdybym wiedzial ze ma tendencje do draw (raise cb) to bym snap call bo jednak decyzja byłą by zancznie dobra szkoda tylko ze nie zrobil tego na turn bo jego pot oddsy by zdecydowanie spadły
    podsumuwiac statystyki gracza + multi pot zdecydowaly ze spasowalem 10 10
    jezeli turn bym mogł zobaczec za zagranego cb ( oponent na pozucji ep nie wrzucił by all in )
    sytuacja by zmienila moje nastawienie do tego rozdania
    (po pierwsze nie przypuszczalem ze gracz z ep moze miec j9czy j8 siuted nie mialo miejsce show card)
    (po drugie jego range obstawialem tak jak wczesniej pisalem na set biarac pod uwage staty i zagranie post flop . Dlaczego spasowalem? gracz drugi ktory snap call ( dobrze rozczytalem intecje draw) i tym samym obejrzalem karty oponenta na ep . to były powody dlaczego spasowalem. jezeli bym miał wiecej informacji na temat 1 gracza pewnie nie popelnim bym bledu i nie spasowal)

  4. #224
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    103
    Imo nie popełniłeś błędu. Stadardowy spot. Nic nie rozumiem z Twojej analizy. Myślę ze dorabiasz sobie jakieś dziwne teorie do danej ręki . Widzałem ze grasz 8 stolików czy masz czas na takie rozmyślania przy odpalonej sesji??r

  5. #225
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez nfs100 Zobacz posta
    Imo nie popełniłeś błędu. Stadardowy spot. Nic nie rozumiem z Twojej analizy. Myślę ze dorabiasz sobie jakieś dziwne teorie do danej ręki . Widzałem ze grasz 8 stolików czy masz czas na takie rozmyślania przy odpalonej sesji??r
    Zgadzam się w 100%. Poza zbyt małym betem preflop to dla mnie jest easy fold flop.

    I wklejaj hand history, a nie jakieś screenshoty.

  6. #226
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Moim bledem było spasowanie tej reki ...
    Nie jezeli gram 8 stolow to nie moge doglebnie przeanalizowac dzialania graczy , ale ta sytuacja była na 2 stolach tak wiec moglem dosc precyzyjnie przeanalizowac bierzace zagranie... zeby grac na 8 stolach i nie popelnic bledu totrzeba miec dosc duzo notatek porobionychna graczy np z jaka reka juz potrafi izlolowac limpow z ep . czy mozna go okradac na blinach ,jak ma poket pare czy cb przy tym ..

  7. #227
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    wiem ze najbardziej optymalna opcja grindu to jest gra na 4 table

  8. #228
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    a najlepjej profitowa jest gra a jedym stole (jest jedna wada zbyt mała probka hand na konkretnych graczy)

  9. #229
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    103
    Jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy. Nie bierz `stejków`, po co dzilic się penymiu zyskami

  10. #230
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    dzieki ze utrzymujesz kolegow ze dalej beda najezdzac na mnie