Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Dostałem na rękę: 2 i 8
    Większość fold.
    Flop: 2 4 8
    Został 1 gość, który podbił o 2$
    Przebiłem go do 6$
    Turn: K
    Znowu podbił o 2$
    Tym razem dałem Call
    River: Q

    2 4 8 K Q - rainbow
    Dałem check
    On dał 6$
    Ja go przebiłem o swój All-in
    Dołożył

    Miał AA z reki, ale przegrał z moimi marnymi 2 parkami ...

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Nie napisales ile wynosilo wejscie i na jakiej byles pozycji. O ile na BB i wejscie tylko za 1xBB to calkiem normalne rozdanie... no moze ciut niebezpieczne z Twojej strony. Jezeli natomiast bylo inaczej to po pierwsze nie nalezalo wchodzic z 2 8, poniewaz to prawie taka sama karta jak najgorsze 2 7... wiec odrazu fold. Teraz miales szczescie, ale z taka gra daleko nie zajdziesz. Poza tym o ile bylo niskie wejscie to blad popelnil rowniez Twoj przeciwnikik, o ile przebilby odpowienie to pewnie rzucilbys karty. Wiecej szczescia jak umiejetnosci :wink:

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Ok dlaczego postanowiłem ostro z nim zagrać po flop'ie:
    - Miałem najwyższą Pare na stole (co z tego, że on miałby np. K9 skoro mu nie pasuje)
    - Miałem 2 pary (czyli jak gość miałby np. QQ czy tak jak miał AA) to był na przegranej pozcyji
    - Wcześniej pare razy blefowałem i pomyślałem, że mnie sprawdzi
    - Na stole był układ wykluczający str8 czy flush

    Ale może masz racje?
    Lepiej z takim układem fold lub grac save ?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Elblag/Kraków
    Posty
    69
    Cześć. Jeżeli nie było podbicia to było ok. Chociaż ja nie dawał bym all in na riverze a tylko call. Ale to ON zagrał BEZNADZIEJNIE. Nie podbił przed flopem. Nie uczuknil go raise po flopie. Sprawdził na riverze. Moim zdaniem to była próba złapanie blefu, albo gość był słaby

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    hmm, szczęście to miałeś napewno...

  6. #6
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    TesseracT gdyby mial K9 to by mju nie pasowalo, ale wtedy by na pewno nie wszedl do gry a gdyby mial K8 ??? Glupie zagranie...

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    boolba masz racje nie warto na riverze dawać all in przy takich parkach, właściwie opłaca się zagrać ostro tylko flop i turn, o ile przeciwnik nie przebija.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT
    boolba masz racje nie warto na riverze dawać all in przy takich parkach, właściwie opłaca się zagrać ostro tylko flop i turn, o ile przeciwnik nie przebija.
    wg. mnie zagrałeś dobrze (choć z beznadziejną kartą wszedłeś, rozumiem że jeśli byłbyś na blindach to jeszcze ale wchodzić?) tzn. masz 2 parki i podbijasz, zgarniasz co swoje albo ktoś cię sprawdza do końca z parką, a allin to raczej odpada, nie myślałeś o tym, że koleś może mieć seta? to jest moje zdanie, ale dobrze zrobiłeś że na flopie podbiłeś, musisz zobaczyć gdzie jesteś, na turnie możesz dać check i zobaczyć jak siłowo on zabetuje, to już da ci więcej informacji, na dłuższą metę nie wchodź z takimi 'monsterami'

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Nadal nie napisales jak wygladala gra przed flopem. Bo jesli byles na BB lub ewentualnie na SB i nikt przed toba nie podbil to ok. Ale jesli wszedles w rozdanie w innej sytuacji to moim zdaniem bylo to glupie zagranie (chyba ze chciales zrobil steala przed flopem).

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Zagrałem dobrze czy miałem szczęście ?
    Jedno nie wyklucza drugiego :wink: