Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Czy tylko ja mam takiego pecha na Sportingbet, że następnego dnia po sporej jak dla mnie wygranej muszę wszystko przegrać? Zdarza się to już n-ty raz. Przegrywam nie w jednym rozdaniu, ale w kilku kolejnych niewiarygodnych rozdaniach z dupkami, co grają 3,6o i inne gówno. To nie może być przypadek.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    jedna rzecz: bankroll management

  3. #3
    witam
    Ja też w tym miesiacu przegrałem sporo ( 30 max buy inów) ale nic na to nie poradze bo taka jest kolej rzeczy
    pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Jacky Kiler
    Czy tylko ja mam takiego pecha na Sportingbet, że następnego dnia po sporej jak dla mnie wygranej muszę wszystko przegrać? Zdarza się to już n-ty raz. Przegrywam nie w jednym rozdaniu, ale w kilku kolejnych niewiarygodnych rozdaniach z dupkami, co grają 3,6o i inne gówno. To nie może być przypadek.
    wrzuc rozdania

  5. #5
    pokerroom zarabia tyle samo wtedy kiedy przegrywasz co wtedy kiedy wygrywasz

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Dokladnie ;P

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Świnoujście
    Posty
    96
    Cytat Zamieszczone przez StatSSuX
    pokerroom zarabia tyle samo wtedy kiedy przegrywasz co wtedy kiedy wygrywasz
    w przypadku kiedy graja ludziki z po za poker roomu, ale jezeli trafiles na jakiegos pracownika SB grajacego ... kto wie do czego sa zdolni zarzadzajacy lub tworcy oprogramowan pokera ...

  8. #8
    . Jasne, a twórcy Office'a znają tajemne kombinacje klawiszy przyspieszające drukowanie...

  9. #9
    no, jak gra pracownik SB to pojawia mu sie dodatkowe menu, z ktorego moze sobie wybrac jaka karta przyjdzie na turnie i na riverze...

  10. #10
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Smiejcie sie, ale ja sie nie dziwie niektorym Mi to tam zwisa czy roomy oszukuja czy nie, choc wiem ze nie Bo to nie oplacalne ... Ale...

    Dwa dni temu mialem gita na stole co w ciagu 15 min (dokladnie) przeszedl z 10$ do 70 (gral kazda reke do konca i z mega raisem pre flop i kazda mu wchodzila a najlepsza byla jak dwie osoby raise przed nim a on reraise i na koniec pokazuje 94 a jeden AQ i AK a stol jedna 9

    No ale nic, najlepsze ze po wygraniu tych 70 poszedl na stawki 1-2 !!! od razu z tymi 70 wszedl na stol i 1 rozdanie z 36 do konca i str na riverze i 130 juz, 2 rozdanie 200 a po kolejnych kilku juz 300 !!! Kolesie na stole tam wariowali doslownie, wylaczylem bo mialem juz dosc nerwow jak ogladalem tego typa I wcale nie przesadzam, bylo dokladnie tak jak pisze, pisalem to juz na gg kilku osobom wiec mam w pamieci Acha koles gral tylko 1 stolik...

    I teraz jak ktos w miare swierzy w pokerku widzi takie sytuacje to ja sie mu nei dziwie ze zaklada temat teoria spiskowa