Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Betsson a bwin

  1. #1
    Czy istnieje możliwość połączenia konta bwina z betssonem?

    Trochę głupio, ze muszę mieć 2 oddzielne loginy tu i tu, a mój standardowy login jest zajęty przeze mnie samego (na bwinie).

    btw. mój login na bwinie - lulonen, na betssonie loolonen (i liczę na bonusa po warsaw open

  2. Witam
    Bwin i Betsson to dwie rózne firmy, iwc "połączenie" kont nie wchodzi w grę.
    Ponieważ pokerromy te należą do tej samej sieci, loginy nie mogą sie powtarzać (ale to zapewne wiesz )
    Ponieważ założyłeś konto bez wpisania "warsaw open" w polu kod promocji, może być problem z bonusem od pierwszego depozytu. Jeśli chcesz dostać bonus większy niz standardowe 111$ , pamiętaj, aby przy przelewaniu pieniędzy z konta głównego na pokerowe wpisać "partner" w polu kod promocji.
    Jeśli chodzi o wygraną z side eventu - 55$ Sit&Go Freeroll - oczywiśćie nie ma żadnego problemu - kasa powinna pojawić sie w tym tygodniu( ok środy/czwartku)
    Jeśli chcesz wyrabiać bonus od pierwszej wpłaty, zrób depozyt, przelej kasę na pokera (uruchamiając bonus jaki chcesz wyrobić) zanim kasa za wygranego S&G trafi na Twoje konto.

    Jeśli masz jakies pytania bądź coś jest niejasne - pisz naprv.

    Pzdr
    M.