Strona 50 z 57 PierwszyPierwszy ... 404849505152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #491
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    A komu chciałoby się pisać soft parsujący rozdania zapisane po polsku? I po co miałby to robić, skoro większość korzysta z angielskiej wersji? I skąd programiści HEM-a, PT3 mieliby znać polski?

  2. #492
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    A komu chciałoby się pisać soft parsujący rozdania zapisane po polsku? I po co miałby to robić, skoro większość korzysta z angielskiej wersji? I skąd programiści HEM-a, PT3 mieliby znać polski?
    Tak samo po to, jak tworzą softy do roomow po polsku .

  3. #493
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Tak samo po to? Nie skumałem zdania. Soft muszą tworzyć w wielu wersjach językowych aby fishki się zlatywały. Natomiast trackerów fishki nie kupują.

  4. #494
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    1
    Nie mogę zainstalować holdem manager. Wyskakuje mi bląd z secondary logon- jak to włączyć?

  5. #495
    A skąd masz HM?

  6. #496
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    79
    Ogarnia ktoś jak zapłacić za HM combo używając Netellera?
    Ostatnio edytowane przez Span ; 13-09-2010 o 22:25

  7. #497
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Ktoś się orientuje czy da się ustawić w konfiguracji, żeby HM wyświetlał ręce graczy tylko z ostatnich 3 miesięcy, a nie z całej bazy? JAk tak to proszę o odpowiedź.
    Pzdr

    Seq

  8. #498
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    results -> tourney result filter -> filter by date -> na samym dole "last :3 months "

  9. #499
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    5
    siema, będę formatował kompa, niestety HM miałem zainstalowanego na laptopie gdzie nie było partycji, wiec dysk c jest jedynym miejscem gdzie moglem zainstalować HM.

    Chciałbym zachować swoją historie gry, więc mam pytanie - które pliki muszę zachować, aby moja gra na nowym HM mogłaby być odtworzona?


    z góry dziękuję za odpowiedź
    marek

  10. #500
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    u mnie przechowuje historie z pokerroomow, które już zaimportował w "C:\HMArchive" (możesz to sobie przekopiwać, tylko znów będziesz musiał to importować na nowym kompie -możne to zająć trochę czasu ;p)

    baza (psql) jako taka jest trzymana gdzie indziej:>