Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 94 z 94
  1. #91
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    111
    Linka nie mam ale wrzuce tutaj dopisz sobie gdzies do ktoregos juz ze skryptow albo stworz osobny

    F2:: ;__Closes tournament lobbies
    CloseTournamentLobby()
    return

    CloseTournamentLobby()
    {
    Loop {
    SetTitleMatchMode 2
    IfWinExist, Lobby,, PokerStars Lobby
    WinClose
    else
    break
    }
    }

  2. #92
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Co do rekordu VPP to wydaje mi sie ze gdzies to na 2+2 czytalem... a moze to 2,5M VPP bylo a nie 1,5... Wiem ze bylo tam napisane ze nikt nie zrobil (i tu dokladnie nie pamietam) 2M milestone'a albo 3M milestone'a. Jezeli Twoje argumenty maja racje bytu to pewnie to drugie.

    --

    5400 zamiast 4200 racja. Rzeczywiscie, blad przy mnozeniu, sory. To zmienia jeszcze staty na korzysc OnGame: $45'824 rakebacku rocznie na 30+3.

    Do tego sprawdzilem jeszcze dla ciekawosci ile w praktyce mi wychodzi stolow na godzine i jest to optymistyczniej niz liczylem bo wychodzi 18-19 stolow na godzine co daje na OnGame: $53'462 rakebacku rocznie na 30+3.

    Jak wskoczymy o stawki wyzej to dajena OnGame: $71'282 rakebacku rocznie na 50+4.

    Wyliczenia podobne do PokerStarsowych. I tu, i tu $70k w cukierkach, tyle ze na PS:
    - dostajesz jeszcze dwa bardzo duze live eventy $30k [plus]
    - musisz zdazyc wyrobic te 1M VPP i umiec grac 20+stolow na raz [minusy]

    --

    Ale jak mowicie ze ta kaskada przyjemna... Tak czy siak ja na OnGamie posiedze jeszcze na pewno troche, az zrobie bankroll na PS'owe $105+9 (i to wg wytrzymalosci mojej psychiki nie tylko podstawowego bankroll management) a potem sie zobaczy czy ta kaskadka "masens" dla mnie . Bo przy rownej liczbie stolow to OnGame jednak wygrywa, a Tile9+9 na dwoch monitorach to sprawdzilem nie dla mnie, za male to to...

    --

    BTW rzeczywiscie mozna by zrobic osobny watek "Multitabling (8-25 stolow) Turbo SNG" i na poczatek zebrac tam co wyniklo z dotychczasowej dyskusji, jestem za.

    PS - Kolejne pytanie, odpowiedz moze juz w nowym watku, moze tu: Jak myslicie ile da w przypadku uzywania kaskady monitor 30" zamiast 20"?
    Ostatnio edytowane przez grasiu ; 09-01-2008 o 20:44

  3. #93
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    ok, nowy temat zalozony, od teraz mozemy dyskutowac tam

    http://www.forum.pokerzysta.pl/showt...903#post153903