Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    45
    Witam,

    Aktualnie gram na PokerStars i moj BR w chwili obecnej oscyluje w granicach 300 $. Doszedłem do wniosku, ze do poprawy mojej gry przydatny byłby jakis program. Moj BR rzecz jasna, nie pozwala na to, zebym licencje sobie wykupił jednak znalazłem takie coś: Get Free Odds Calculator - Poker Software From PokerOffice . W związku z tym mam kilka pytań:

    1. Czy któryś z forumowiczów już próbował wygrać PokerOffice i czy wszystko w związku z tym było w porządku?
    2. Jako, że akutualnie gram na PS, to nie moge w tym pokerroomie wyrabiać tego bonusu. Czy jak wyrobie bonus na innym pokerroomie to będę mógł uzywać tego programu na pokeromie innym od tego w ktorym wyrobiłem bonus?
    3. Dlaczego tylko w opisie Mansion Poker, na podanej wyzej stronie, nie ma podanej minimalnej liczby depozytu?
    4. Pomijając trudność/łatwość wyrobienia tych punktów, to czy w ogóle warto? Czy Ten progam jest dobry?

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez eber ; 28-08-2008 o 12:47

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    off topic:
    ściągnij sobie poker tracker 3 - jest przez 60dni za darmo, a poźniej już ugrasz tyle, żeby kupić licencje.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    45
    Z tego co wiem do PT potrzeba AceHuda, czy ten też jest przez 60 dni za darmo?

  4. #4
    pt3 ma w sobie PAH

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    Mam podobny "bankroll" do twojego. Wyrabiałem poker tracker na pokersource.com, konkretnie na ultimatebet. Wszystko zajęło mi tydzień grania na nl10 + trochę skoków na nl25. Wyrobiłem PT2, PT3, i PAHUD, trochę się wkurzyłem na UBET za weryfikację konta itd, ale koniec końców opłacało się i to bardzo.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez eber Zobacz posta
    1. Czy któryś z forumowiczów już próbował wygrać PokerOffice i czy wszystko w związku z tym było w porządku?
    2. Jako, że akutualnie gram na PS, to nie moge w tym pokerroomie wyrabiać tego bonusu. Czy jak wyrobie bonus na innym pokerroomie to będę mógł uzywać tego programu na pokeromie innym od tego w ktorym wyrobiłem bonus?
    3. Dlaczego tylko w opisie Mansion Poker, na podanej wyzej stronie, nie ma podanej minimalnej liczby depozytu?
    4. Pomijając trudność/łatwość wyrobienia tych punktów, to czy w ogóle warto? Czy Ten progam jest dobry?
    1. Tak. Tak.
    2. Tak.
    3. Nie wiem.
    4. W porównaniu z innymi (PT3 i Holdem Manager) wypada chyba słabo. Brakuje kilku przydatnych statystyk (m.in. fold to cbet, 3bet PF, 2nd barrel).