Strona 35 z 40 PierwszyPierwszy ... 253334353637 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 395
  1. #341
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    To jest genialne


    Górny to twoje to rzeczywiście napierdzielanie w śmietnik. Ale widziałem większe badziewie. Brzmiało jak piłowanie metalu piłą tarczową. Jakieś g... typu 600BPM

    Porównaj to do do twojej muzyki Górny

  2. Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    http://www.youtube.com/watch?v=2LwK8W0f3-E
    Jestem pozytywnie zaskoczony, myślałem, że naśladowacze muzyki czarnych śpiewają tylko o dupie marni...
    poza tekstem klimat jednak zupełnie nie mój, proponuję w Tym temacie dwa prawdziwe starocie, które mnie dziś ruszają tak samo jak wtedy:

    YouTube - Obywatel G.C - Nie pytaj..
    YouTube - Nie gniewaj sie na mnie Polsko !

  3. #343
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Jestem pozytywnie zaskoczony, myślałem, że naśladowacze muzyki czarnych śpiewają tylko o dupie marni...
    poza tekstem klimat jednak zupełnie nie mój, proponuję w Tym temacie dwa prawdziwe starocie, które mnie dziś ruszają tak samo jak wtedy:

    YouTube - Obywatel G.C - Nie pytaj..
    YouTube - Nie gniewaj sie na mnie Polsko !


    Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać.

  4. Nie bardzo rozumiem, nie podoba Ci się mój neologizm czy nie zgadzasz się, że rap to muzyka czarnych?

  5. #345
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    No to sie naraziles. A ze jestem dzisiaj w dobrym humorze, to tylko powiem Ci, ze akurat skonczylem szkole muzyczna, doskonale wiem, co to jest muzyka i odrozniam ja od halasu. Dla Ciebie link do definicji:
    Muzyka

    A teraz grzecznie Ci powiem, zebys spadal z powrotem do watku politycznego i nie wszczynal awantur w kolejnym watku obrazajac ludzi.
    hmm, w gimnazjum muzycznym nie uczyli kiedy uzywac duzych liter? A swoja droga nie trzeba chodzic do specjalnej szkoly zeby sie zgodzic z miazdzacymi ocenami hiphopolo. 1 na 30 z plyt hip hopowych wydawanych w USA jest ciekawa a moze 1 na 1000 w polsce. Te 99% to dla mnie jest niekonczonce sie pierdzenie/sranie ustami z brzeczaca mp3-ka w tle. Ci goscie nie potrafia trzymac rytmu, maja ograniczone slownictwo, nie maja przekazu, wszystko zmiksowane przez sadyste dzwiekowego na sound blasterze i glosniczkach komputerowych.

    na tilta polecam to :

    Ostatnio edytowane przez JaysonRR ; 14-02-2011 o 01:43

  6. #346
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Nie bardzo rozumiem, nie podoba Ci się mój neologizm czy nie zgadzasz się, że rap to muzyka czarnych?
    To nie jest neologizm, to byk.
    Zgodnie z definicją neologizm to wyraz lub związek frazeologiczny powstały, aby nazwać nieznana wczesniej rzecz lub sytuacje.
    Mogłeś przynajmniej zastosować nawias.
    Może się czepiam, ale po jak porażony. Pewnie dlatego, że czytając akurat Twój post czegoś takiego się nie spodziewałem.

  7. #347
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Górny to twoje to rzeczywiście napierdzielanie w śmietnik. Ale widziałem większe badziewie. Brzmiało jak piłowanie metalu piłą tarczową. Jakieś g... typu 600BPM
    Porównaj to do do twojej muzyki Górny
    Peri, co Ty mi dajesz do porownywania? Aby porownywac, trzeba miec jakakolwiek plaszczyzne, na ktorej mozna to zrobic. Jak chcesz porownac recytowanie z podkladem do nazwijmy to gornolotnie muzyki koncertowej? Ja wiem, ze i to i to mozna nazwac muzyka, ale to tak, jakbys porownywal chleb do jablka. Jedno i drugie to jedzenie, ale porownac troche ciezko.

    Cytat Zamieszczone przez JaysonRR Zobacz posta
    hmm, w gimnazjum muzycznym nie uczyli kiedy uzywac duzych liter? A swoja droga nie trzeba chodzic do specjalnej szkoly zeby sie zgodzic z miazdzacymi ocenami hiphopolo. 1 na 30 z plyt hip hopowych wydawanych w USA jest ciekawa a moze 1 na 1000 w polsce. Te 99% to dla mnie jest niekonczonce sie pierdzenie/sranie ustami z brzeczaca mp3-ka w tle. Ci goscie nie potrafia trzymac rytmu, maja ograniczone slownictwo, nie maja przekazu, wszystko zmiksowane przez sadyste dzwiekowego na sound blasterze i glosniczkach komputerowych.
    Uczyli, ale nie w gimnazjum muzycznym, tylko w podstawowce. I uwazam, ze uzylem ich dobrze. Jest cos takiego, jak uzywanie duzych liter ze wzgledow grzecznosciowych w przypadku zaimkow odnoszacych sie do nazw osob, do ktorych sie zwracamy. Chyba powinienes wrocic do podstawowki.

    Co do Hip-hopu: nie znam tematu, takze nie moge sie ani z czyms zgodzic, ani zaprzeczyc.

  8. #348
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez JaysonRR Zobacz posta
    hmm, w gimnazjum muzycznym nie uczyli kiedy uzywac duzych liter?
    Nie ma to jak wytykac komuś błędy, których nie popełnił. Przy okazji samemu nie użwając polskich liter...ale pewnie masz po prostu alt zesputy.

  9. #349
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Nie mój gatunek muzyki, ale kawałek jest super.


  10. #350
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    Najlepiej właśnie siadają kawałki, które są z gatunku, którego normalnie nie słuchasz