Strona 521 z 573 PierwszyPierwszy ... 21421471511519520521522523531571 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,201 do 5,210 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #5201
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Nie no jak wcześniej minraiseował tpgk to nie masz powodów przypuszczać, że jego minraise post zawęża jego range do nutsów.

  2. #5202
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    40
    Do AdamBB
    Nie poddawaj się też tak mam że sesje 2 do przodu i do tyłu itd. Naszczęscie te do tyłu są mniejsze z reguły. Teraz jestem po własnie takiej chujowej sesji że nie jestem wstanie dalej grać bo ileż kurwa można przegrywać kkvsA10 kkvsaj, akvsaj, 1010vs77 a najgorsze ze wiekszość w kluczowych momentach(teraz gram 180-2,2$ s&gturbo). Czasami mam wrażenie że pokerstars preferuje idiotów co zobaczą aj, a10 i nie ma chuja żeby spasowali nawet jak ktos gra z utg. Na pocieszenie dodam, że na ps da się przyrobić bo 2,5 miesiąca temu miałem 0$ a teraz ponad 1000$ tylko trzeba troche cierpliwości. Trochę nieskładnie to napisałem, ale jestem strasznie wkurwiony.
    PS. Jak sobie radzicie z tilteltem bo ja bluzgam ludzi na czacie(nie chcę tego robić ale nie kiedy nie mogę się powstrzymać 10 minut później tego żałuję) i musze zrobić przerwe bo nie daje rady dalej grać. Znacie jakieś sposoby żeby się tak łatwo nie tiltować?

  3. #5203
    Jesteś AndrzejGołota, musisz być wkurwiony.

    Co do tematu. Ja nie radzę sobie z tiltem, jak przegrywam mając na ręku AA a ktoś Axh i łapie kolor turn&river.

  4. #5204
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Wczoraj podpadłem Pokerstarsowi i słono za to zapłaciłem.
    Co zrobiłem?

    Ano siadłem sobie do gry, pograłem niecałe 2 godz i po długiej przerwie zaliczyłem dobrą sesję (gram NL25 i NL50 i w sumie 100E na +). Zazwyczaj gram znacznie więcej ale wczoraj postanowiłem że już nie bede grał kolejnych sesji - niech dobry humor towarzyszy mi do następnego dnia.

    Na PS w moim przypadku sytuacja wygląda następująco - jak coś wygram to koniecznie mnie trzeba dojebać, udupić, żebym oddał (w drugą stronę to nie działa). No ale nie zdążyli, skonczyłem grę i więcej nie grałem. O NIE - takie coś przejść nie może - kara musi być

    No więc siadam sobie dziś do gry .... wystarczyło 700 rozdań:
    - AK vs KK
    - KK vs AA
    - QQ vs AA - ciekawe że jesli przeciwnik (nie licząc donkow) 3betuje pf i mam QQ i callnę to albo A / K na stole albo on ma KK+. Czyli jak ma wyższą pare do spada dobry flop żeby mnie dojebać a jak ma AK to mu spada do pary.
    - AA vs set
    - ponownie AA vs set
    - stiltowany staknąłem sie pf z 98s (miał AK wiec wcale nie tak źle - szanse 40%) - tu również wtopa
    - ale na pocieszenie gość ma KK a ja z JJ trafiam fula. No cóż - wyjątkowo mam lepszą rękę... no to też wyjątkowo gorszej ręce dojdzie K na river i koniec nadzieji.

  5. #5205
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Nie wiem czy to pokertars, bo miałem podobnie na micro i boss. Zawsze jednak zdarzały sie jednorazowe swingi na kilkadziesiąt BI i przestój o jakim piszesz. zadko kiedy reguralnie wygrywam. Więc to chyba pewna norma. Do tego takie podejscie samo w sobie jest nie dobre. Odbiera ci motywacje do koncentracji na podejmowaniu decyzji. Jeśli uważasz że twoj winrate jest zalezny od czynnikow magiczno/zewnetrznych musisz grać gorzej.

  6. #5206
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Kurwa nie mam sił
    Raisuje sobie pajac niskiego pocketa na flopie to na turnie ma już seta, a na r moje tp zamienia sie w tripsa zebym mu wiecej zapłacił. Raisuje sobie pajac gutshota na moje Asy to oczywiscie również mu gutshot dochodzi. Przecież zbudował dużą pule z gównem no to jakże mu może nie dojść.

    Za to żeby mi doszło, gdy ktoś ma mocno i jest duża pula to musze dłuuuugo czekać (choćbym miał nawet naście outów). Ale są sytuacje gdzie mi dochodzi choćbym miał 3-5% szans na monstera. Poniżej 2 przykłady:

    PokerStars Game #51137098739: Hold'em No Limit (€0.10/€0.25 EUR) - 2010/10/15 18:00:34 CET [2010/10/15 12:00:34 ET]
    Table 'Harding II' 6-max Seat #6 is the button
    Seat 1: AZLO7 (€15.50 in chips)
    Seat 2: nikkopt (€30.34 in chips)
    Seat 3: Hennri (€65.67 in chips)
    Seat 4: berbel993 (€21.21 in chips)
    Seat 5: GunmanPL (€25 in chips)
    Seat 6: belchen (€111.23 in chips)
    AZLO7: posts small blind €0.10
    nikkopt: posts big blind €0.25
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to GunmanPL [ ]
    Hennri: folds
    berbel993: folds
    GunmanPL: raises €0.75 to €1
    belchen: calls €1
    AZLO7: folds
    nikkopt: folds
    *** FLOP *** [ ]
    GunmanPL: checks
    belchen: checks
    *** TURN *** []
    GunmanPL: checks
    belchen: bets €1
    GunmanPL: calls €1
    *** RIVER *** []
    GunmanPL: bets €3
    belchen: raises €12 to €15
    GunmanPL: raises €8 to €23 and is all-in
    belchen: calls €8
    *** SHOW DOWN ***
    GunmanPL: shows [ ] (a full house, Kings full of Jacks)
    belchen: shows [ ] (a full house, Aces full of Kings)
    belchen collected €48.35 from pot
    *** SUMMARY ***
    Total pot €50.35 | Rake €2

    Przeciwnik 60/3 - typowy donk. Rozdanie wyjaśnia czemu tak nabudowany - świetny donk support od softu.



    PokerStars Game #51345368169: Hold'em No Limit (€0.10/€0.25 EUR) - 2010/10/19 19:31:52 CET [2010/10/19 13:31:52 ET]
    Table 'Mourao V' 6-max Seat #4 is the button
    Seat 1: lelya7777 (€22.47 in chips)
    Seat 2: Delpor (€25 in chips)
    Seat 3: mestr_oleiro (€21.66 in chips)
    Seat 4: antnx (€33.13 in chips)
    Seat 5: GunmanPL (€27.25 in chips)
    Seat 6: lucky83o (€34.04 in chips)
    GunmanPL: posts small blind €0.10
    lucky83o: posts big blind €0.25
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to GunmanPL [ ]
    lelya7777: folds
    Delpor: folds
    mestr_oleiro: calls €0.25
    antnx: calls €0.25
    GunmanPL: calls €0.15
    lucky83o: checks
    *** FLOP *** [ ]
    GunmanPL: checks
    lucky83o: checks
    mestr_oleiro: checks
    antnx: checks
    *** TURN *** []
    GunmanPL: bets €0.50
    lucky83o: folds
    mestr_oleiro: calls €0.50
    antnx: calls €0.50
    *** RIVER *** []
    GunmanPL: bets €1.50
    mestr_oleiro: folds
    antnx: raises €3 to €4.50
    GunmanPL: raises €7.50 to €12
    antnx: raises €20.38 to €32.38 and is all-in
    GunmanPL: calls €14.50 and is all-in
    Uncalled bet (€5.88) returned to antnx
    *** SHOW DOWN ***
    antnx: shows [ ] (a full house, Eights full of Sevens)
    GunmanPL: shows [ ] (a full house, Eights full of Sixes)
    antnx collected €53.50 from pot
    *** SUMMARY ***
    Total pot €55.50 | Rake €2

    Ten przeciwnik to reg. Mimo wszystko biłem tu 8x, 66 77, strita. QQ by raisował i jedynie biło mnie Q8 i 87.

    No i prosze - jak trzeba mnie ujebać to jakoś nie ma problemu żeby doszło. Nie ma problemu nawet zrobić z gówna monstera. Nawet 2 karty dojdą - byle tylko zrealizować zasrany Cel.

    Początkiem października wprowadziłem kilka zmian w swojej grze. Miało być lepiej, przez może 3 dni było bardzo dobrze, a potem PS zaczął interweniować, najpierw stanie w miejscu a teraz jazda na dół (chyba najgorszy downswing na PS w tym roku).

    Robię sobie 3 dni przerwy po pokera i płacenia rake Psowi - może wreszcie sie odjebie. Kurwa nie może tak być - robie miesięcznie 10-15k VPIP, wiec troche rake im generuje i za to taki upierdol. Najchętniej bym zmienił room, ale staram sie o tą supernovą i tak trochę głupio przy końcu zrezygnować.

  7. #5207
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Za to mi na PS od jakichś dwóch miesięcy idzie wyjątkowo dobrze. Donki wypłacają się aż miło, tępe nity slołplejuja i nie wyciągają ode mnie tyle ile mogliby wyciągnąć. Jest dobrze. Szkoda tylko że na FTP ostatnio nie jest już tak różowo.

  8. #5208
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    21
    Fakt, ostatnio szczególnie freerolle PS wydają się być przychylne odważnym (z odrobiną rozumu)

  9. #5209
    Czytam Wasze wypowiedzi o PS i zaczynam się zastanawiać czy z stamtąd nie uciec ;/

  10. #5210
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Tylko gdzie??
    Na FTP, Ongame, Ipoker, BossMedi jest identycznie