Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. Pewnie tym postem narażę się na śmieszność i wielu skwituje to, że jak zrobiłem głupio to sam jestem sobie winien. Pewnie po części tak.
    Otóż miałem małą przerwę od pokera, na PS nie grałem ponad pół roku... ostatni raz kiedy grałem na PS funkcjonowały jeszcze W$ - pieniądze, które można było przeznaczyć na live eventy i satelity do tych eventów. Teraz zostały tylko T$ ...
    Piszę o tym, bo zasiadłem któregoś dnia do softu PS z przekonaniem, że jak wygram w PS jakąś wejściówkę do turnieju Live, to mogę ją zamienić na W$ i na inny turniej live...
    Kiedyś jak grałem satelitę do turnieju, w ktorym nie było możliwości zamiany wejściówki to przed rejestracją wyskoczył mi warning, że będę musiał grać w tym evencie.
    Ok naiwnie nie przeczytałem regulaminu i zagrałem w satelitce 33$ 3x turbu rebuy do eventu NAPT w Las Vegas - i cholera wygrałem pakiet 7000$ - 1000$ w gotówce i 6000$ wpisowego z hotelem.
    Problem w tym, że ja cholera nie mam dzisiaj nawet ważnego paszportu. Na paszport się czeka 30 dni... a za tyle jest turniej... (20 lutego) O staraniu się o wizę można zapomnieć - poza tym pewnie duże szanse, że bym jej nie dostał (brak u mnie specjalnie "silnych związków z Polską"
    Ja wiem - po co grałem jak z góry wiedziałem, że nie mogę tam pojechać - wyjaśniłem, byłem pewien, że można wymienić.
    Regulamin mówi, że jest niewymienialne - koniec kropka moja wina ?
    Z punktu widzenia urzędniczego jestem na przegranej pozycji, ale pytanie czy PS to urząd, który zawsze do końca i bezdusznie wyegzekwuje regulamin czy podchodzi do sytuacji indywidualnie i można trafić do kogoś - kto podejmie przychylną decyzję.
    Interesuje mnie wymiana pakietu na jakiś event w Europie
    - może być o trochę mniejszej wartości - lub jeśli większej to dopłacę
    - w ostateczności zamianę pakietu na kolejny turniej NAPT w USA , który ma się odbyć w kwietniu - co daje mi chociaż szansę starania się o wizę i.t.d.
    Pisałem w tej sprawie do supportu - tak naprawdę napisałem 2 maile, jednego lakonicznego, na który dostałem lakoniczny cytat z regulaminu i drugiego, gdzie tak opisowo właśnie wyjaśniłem swoją sytuację i przedstawiłem łaskawą prośbę, na który nie dostałem odpowiedzi od kilku dni.
    Czy można liczyć na klasę i gest PS, czy tylko bezduszne wyegzekwowanie zapisu w regulaminie NAPT ?
    Także zdaję sobie sprawę, że dość donkowo postąpiłem, ale działałem w dobrej wierze i zrobiłem to nieświadomie.
    Dodam jeszcze, że nie rozumiem bezduszności PS, które do takiej satelity nic nie dołożyło - cała pula została wygenerowana z wpisowego graczy i PS zabrało jeszcze rake - więc to nie były ich pieniądze.
    Pozdrawiam

    ___________________

    Powyższą treść postu zostawiłem bez zmian, ale chciałem tutaj dopisać,
    żeby nie trzeba było szukać na końcu wątku, że:
    PokerStars jak liczyłem okazało się firmą z dużą klasą
    i uzyskałem wstępną zgodę na przesunięcie wejściówki
    na inny turniej pod warunkiem, że będzie to nadal cykl NAPT
    - teraz będę dogrywał szczegóły, gdyż na razie planowany
    jest jeszcze jeden event w USA, ale może dojdą jeszcze jakieś.
    Dzięki za rady i oficjalne podziękowania dla PS.
    Ostatnio edytowane przez jimmypage ; 22-01-2010 o 15:24

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    PS ogolnie jest dosc dobrze nastawiony do tego typu prosb, przynajmniej tak to jest w przypadku grinderow (supernova+)

    mysle, ze predzej znajdziesz pomoc na 2p2 niz tutaj ;>

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    108
    paszport wyrobisz na pewno w mniej niż 30 dni, o tej porze roku podejrzewam, że będzie to wręcz bardzo szybko, nie wiem jak jest z wizą... próbuj paszport wyrobić [ i tak zawsze się przyda] i koresponduj z PS równocześnie, może coś z tego wyjdzie..

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    pomysl bardziej o tym ze za 33$ wygrales 1k$

    a tak na powaznie to napisz jeszcze raz do PS, na pewno odpisza.
    jak widzisz kolega sprzedaje inny pakiet wiec musi byc to w wyjatkowych sytuacjach mozliwe.
    A mysle ze na zamiane na inny NAPT tez bez problemu by przystali ale wiadome wolisz kase Musisz probowac

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Ciekawy wpis, powodzenia

    Moim zdaniem PS mogłoby przekazać ci ten pakiet na następny turniej NAPT z tym zastrzeżeniem, że musisz pokryć wszelkie związane z tym koszta "manipulacyjne" (10-20% sumy)

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    paszport to jest kwestia kilku dni.
    zapierdalasz jutro do urzedu, gadasz z naczelnikiem i w nast tyg masz paszport.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    zapierdalasz jutro do urzedu, gadasz z naczelnikiem i w nast tyg masz paszport.
    Wyjaśniasz, że grałeś w pokera i dostajesz czapę

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Ja paszport wyrabialem w mniej niz 14 dni, jak sie poda powod dla ktorego prosisz o szybsze wyrobienie to dają inna kartke podaniowa i paszport wrecz jest robiony w trybie natychmiatsowym. Grunt to mied udokumentowanie dla czego..

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    W kwestii sprostowania Pokerstars to nie Urząd... lol