Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Witam.
    Jestem początkującym graczem mam jakieś 700 SnG za sobą z różnym skutkiem Ogólnie jestem do przodu, ale nie wiele więc zacząłem szukać przyczyny i doszedłem, że główną jest brak analizy.
    Dziś zainstalowałem program SNG WIZARD i prosiłbym o pomoc i jakieś objasnienie jak Wy analizujecie rozdania. Wczytuje rozdanie wyswietla mi się to co na obrazku i co dalej? Od czego zacząć? Jak się tym programem posługiwć? Jakie są przydatne opcje i na co zwracać uwagę. Prosiłbym o małe instrukcje jak Wy analizujecie swoje sity.
    Z góry dziękuję.

    Ostatnio edytowane przez Ciociacoca ; 05-10-2009 o 09:46

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Przede wszystkim SNGWizard służy bardziej do analizy końcowych etapów turnieju, kiedy stacki są w okolicach 10 BB i mniej. Wtedy gra sprowadza się do all-in/fold, bo inne podbicie i tak związuje Cię z pulą. A co do użycia - obserwujesz przeciwników, z jakimi kartami grają/sprawdzają te all-iny i na podstawie tego starasz się oszacować z jakim zakresem rąk to robią - te domyślne zakresy nie są najlepsze, ale na niskich stawkach może i dają radę. W każdym razie wtedy program pokaże Ci, z jakim zakresem Ty powinieneś pushować/sprawdzać (optymalnym względem zakresów i stacków przeciwników).
    Drugą ważną rzeczą, którą powinien Ci dać ten program to umiejętność szybkiego szacowania siły Twoich kart w sytuacji all-in preflop, np. w jakim mniej więcej % najlepszych kart znajduje się A9off, jakie ma szanse na wygranie z np. JQ, 9T, AJ, K8 itd.

    pozdro,
    wooysiah