Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Zmiana limitu.

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    4
    Witam.

    Mam pytanie do bardziej doswiadczonych graczy SNG niz ja. Kiedy zmienic stawki? Gram na P* jednostolowki 3.40 i zastanawiam sie nad przejsciem wyzej - 6.50 turbo. Gram 10 gier w kaskadzie a chce przejsc wyzej ze wzgledu na turbo - 2x wiecej gier sobie zagram w tym samym czasie jak sadze. Problemem jest bankroll - tworzylem go od stycznia od 0 - freerole na p* i majac ~20$ zrobilem shota na 3.40 - udalo sie. Aktualnie BR 320$ staty z SNG:



    Czy moze lepiej przykatowac aktualne stawki bo 6.50 mnie zmiazdzy? Zalatwic SNGwiz pocwiczyc quizy i dopiero?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Nie ma się co wybierać z 50Bi na 6,5$ grając w dodatku 10 stołow. 50Bi to zdecydowanie za mało, zwłaszcza, że chcesz grać turbo gdzie swingi są większe. Bez 200bi moim zdanie nie ma się co wybierać

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    4
    Ok dzieki. A co z ROI? Brac sngwiza i katowac czy jest znosne? Czy moze za malo gier zeby cos powiedziec?

  4. #4
    gier duzo za malo zeby okreslic roi, ale narazie przyzwoicie wiec graj swoje.
    jesli powaznie myslisz o graniu sng to bez 650$ nie atakowalbym 6.50 turbo, co prawda mi sie zdarzalo grac majac z 200$ (po tiltcie na pare K), ale nie polecam, trzeba sie czuc pewnie i srac na swingi, a tego bez 200-500bi nie osiagniesz.
    W ciagu ostatnich 2 dni na przestrzeni jakichs 300 gier przegralem kolo 500$, grajac 50/50 9many i 18many za 6.50

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    4
    Heh, 18, 45 i 180 nie ruszam. Wystarczajace swingi mam na 9 osobowych.. na 180 to bym musial miec serio z 500 BB zeby nie stiltowac. Swoja droga jaki room sie najlepiej na SNG sprawuje (minimum 10 stolow zeby dalo rade grac bez walki z softem)? Na P* 3.40 nie narzekam ale popatrzylem sobie na 6.50 i 16 turbo to zdarza sie przy jednym stole spotkac 3-4 supernovy/platinium.. tam serio graja tak chorzy grinderzy co oraja supernove na 6.50? Absolutny hardcore i troche mnie to przeraza. Wiem, ze jak ktos ma wysoki status to nie musi byc wyjadaczem ale sama konfrontacja z graczem orajacym 100k vpp przy 2.25 nie napawa optymizmem.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    masz cos do mnie i 8dyb8a?

  7. #7
    ja wypraszam sobie, w tym miesiacu pierwszy raz zrobie platyne na 6.50, w styczniu glownie 16, w lutym 5 dni na cashach :P

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Cytat Zamieszczone przez Diabol Zobacz posta
    Ok dzieki. A co z ROI? Brac sngwiza i katowac czy jest znosne? Czy moze za malo gier zeby cos powiedziec?
    Za mało gier, żeby ocenić, myślę, że takiego ROI nie będziesz w stanie utrzymać na dłuższą metę.

    Co do SNG Wizarda - IMO "znośnie" to za mało, jeśli chcesz piąć się w górę. Praca nad grą może Ci tylko pomóc.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    4
    Ok dzieki za rady. Przy 2k gier juz mozna sensownie ROI okreslic?

  10. #10
    A zastanawiałeś się nad 6max ? Na tych sitkach sporo tracisz na 'przesadzonym' rake'u. 6,50 ok ale 3,40 to przegięcie

    Ryba