Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    9
    co polecacie do obejrzenia na stoxpoker.com, stoly SH, micro stawki do NL50

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    22
    wykupiłeś juz abonament ?
    miałem konto na stoxpokerze i w porównaniu z innymi portalami treningowymi ten wypada dosyć słabo

    na micro stawki według mnie najlepsze jest poker savvy +

    jeśli już kupiłeś to chyba ed miller zrobił tam kilka fajnych video z niskich stawek

  3. #3
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Mam pytanko: są tam jakieś fajne filmiki nt. mindsetu i psychologii? Planuje wygrindować sobie 5k ftpoints i wykupić na miesiac ze względu na Razza, jednak przydałoby mi się co nieco o ww. Czy może lepiej po prostu uzbierać 8k i kupić "mindset"?

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    mbolt1 i leatherass obv chyba nagrali cos na nl50

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Sprzedam 3 tygodniowy dostęp do Cardrunners za 30 dolarów.

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez perfectto Zobacz posta
    Mam pytanko: są tam jakieś fajne filmiki nt. mindsetu i psychologii? Planuje wygrindować sobie 5k ftpoints i wykupić na miesiac ze względu na Razza, jednak przydałoby mi się co nieco o ww. Czy może lepiej po prostu uzbierać 8k i kupić "mindset"?
    Jest tam koleś (chyba Jared Tendler czy jakoś tak, ale nie jestem pewien) który nagrał trochę filmików na temat psychologii, nie oglądałem tego, ale podobno dają radę.

    Poza tym w filmikach Stoxa i Leatherassa często jest coś gadane o grindowaniu, mindsecie itp. Szczególnie pamiętam jeden filmik stoxa na Nl 100 na 4 stołach gdzie on dużo mówił o mindsecie profesjonalnego gracza.

  7. #7
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Ok,
    zakupiłem za 5k ftp dostęp na miesiac i planuje pościagać jak najwięcej filmików, bo nie planuje póki co przedłużania.

    Co polecacie, poza filmami z razza (bo jego akurat młócę)? W przyszłości chciałbym mimo wszystko pograć jeszcze jakieś turnieje w ftp i ewentualnie NLHE/PLO HU. Jakieś konkretne filmiki dot. ogólnie teorii pokera (matematyka) i psychologii są warte uwagi?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Cytat Zamieszczone przez perfectto Zobacz posta
    Mam pytanko: są tam jakieś fajne filmiki nt. mindsetu i psychologii? Planuje wygrindować sobie 5k ftpoints i wykupić na miesiac ze względu na Razza, jednak przydałoby mi się co nieco o ww. Czy może lepiej po prostu uzbierać 8k i kupić "mindset"?
    Jared Tendler - na stoxpoker
    Tommy Angelo - na deucescracked (jak dobrze poszukasz to znajdziesz gdzie idziej też ).
    Isura - chyba na Leggo - fajne video o tym jak uczyć się pokera.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez perfectto Zobacz posta
    planuje pościagać jak najwięcej filmików, bo nie planuje póki co przedłużania.
    a z cardrunners czy deucescracked też da radę ściągać filmiki?

  10. #10
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta
    a z cardrunners czy deucescracked też da radę ściągać filmiki?
    Na stoxie jest opcja 'download video', nie wiem jak w innych serwisach.

    DC ma info o możliwości pobierania.