Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 94
  1. #61
    hmm fajnie A jest jakiś sposób żeby połączyć notatki o graczach z kilku różnych roomów sieci ongame?


    pozdrówka

  2. #62
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    a każdemu kto gra powiedzmy na NL50 już zakup drugiego monitora się w 2 dni zwróci
    No to niezły masz winrate

  3. #63
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    tez mnie zafascynowała ta wypowiedź, Alchemik, opowiedz coś więcej, chętnie posiedzę 2 dni na nl50 dla drugiego monitora ;P

  4. #64
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Będziesz musiał zdobyć poprostu 8 BI

  5. #65
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    rozumiem, że to działa tylko na nl50, bo na nl100 nie moge nawet 2 BI uzbierać przez ostatni miesiąc ;P

  6. #66
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jak kupowałem drugi monitor pierwszego dnia zagrałem sesje z 8-9 godzin na 8 stołach i zrobiłem 12BI na NL50 a było to znacznie więcej niż kosztował

    stąd takie stwierdzenie...

    nawet jeśli ktoś gra ancznie mniej zakup monitra (zakładając multitabling i zwiększenie ilość stołów np z 4 do 8) zwróci się max po 2-4 dniach

  7. #67
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    proste. zakładając, że ktoś wygrywa ;P

  8. #68
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no jak ktoś jest graczem przegrywającym to niech sobie lepiej odpuści kupowanie większej ilości monitorów

    po co przegrywać szybciej jak można powoli...

  9. #69
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    a jeśli ktoś był wygrywającym, ale z różnych bliżej nie określonych powodów, już nie jest? ;P czy warto kupić 2-gi monitor, i czekać na lepsze czasy? Bo mówiąc szczerze ostatnio inwestując w nowy komp miałem zamiar kupic dodatkowy monitor w styczniu, ale z tą tendencją pewnie nie doczekam stycznia :/

    ok, koniec z tym OT

    bez odbioru

  10. #70
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    od jakiegoś czasu jade tak jak w zalczniku, ale coraz bardziej zaczynam sie zastanawiac na kaskada. Opcja na PS, ze stoly wymagajace decyzji pojawiaja sie na przodzie kaskady i czekaja na podjecie decyzji, po czym wyskakuje kolejny stol itd, ma swoje zalety. Dodatkowo, nie tracisz czasu na ogladanie, jak czyjes 7-4 lamie twoje asy ;p

    Musze poprobowac, ale wtedy na pewno musialbym korzystac z paru skryptow (rejestracja do nastepnych turniejow, allin itd), bo na razie sie obywam. Spacegravy w kaskadzie jechal nawet na 25-30 stolow, co w tile'u wydaje mi sie ciezkie do osiagniecia.

    Co do monitorow, to jestem zadowolony z zestawu z2x20' samsunga, ale jak widze te 30' samsunga na PS, to mnie strasznie korci... Niemniej, to rownowartosc 250,000fpp, czyli prawie 4k$, ktore mozna normalnie wyjac z bonusa... Wiec jeszcze na razie odpuszczę

    pozdr
    warsaw
    Załączone obrazki Załączone obrazki