Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    59
    W związku z tym, że mam bana na jednej ze stron pokerowych, a chciałbym dopisać coś w komentarzach pod blogiem sadama83, robię to za pośrednictwem forum pokerzysta.pl. Być może Adam przeczyta tu te wypociny. Oto treść mojego komentarza do pierwszego blogowego wpisu Adama:
    Dobry początek. Jednak chciałbym Ci uświadomić różnicę w podejściu do piłki kiedyś, czyli za moich młodzieńczych czasów, za czasów Twojej młodości oraz dzisiejszych. Ja mając lat kilkanaście (trudno określić ile) chciałem zapisać się na kopaną. Akurat ogłoszono nabór młodzieży w moim wieku do klubu Gwardia. Eliminacje odbywały się dwa dni - w sobotę i w niedzielę. Chętnych do 25 osobowego zespołu było KILKUSET chłopaków. To był czas popularności piłki wśród młodzieży. Po kilkudziesięciu latach podobna sytuacja była z moim synem. Tzn też ogłoszono w prasie nabór. Tym razem do Legii. Akurat Twój późniejszy trener rozpoczynał swoja przygodę z młodymi piłkarzami jako trener. Na nabór przyszło z DZIESIĘCIU chłopaków. Wszyscy się dostali, bez względu na to, czy potrafili kopać, biegać itp. Później, żeby zespół mógł istnieć, czyli mieć minimum 20 chłopa, każdy próbował przyprowadzać jakiegoś kolegę na treningi. I tak zrodził się zespół z tzw łapanki, która o jakimś potężnym i masowym zainteresowaniu uprawiania tego sportu nie wystarczy.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Po topicu myślałem że jedyny rzetelny polski tygodnik jakiś artykuł skrobnął o pokerze .