Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    15
    Witam nie bardzo wiedziałem gdzie to wkleić ale zapytam czy ktoś
    oczekuje na jakąś wypłatę z netellera ? na konto ja już czekam 10 dni i nic
    abdulach na infolinii twierdzi ze maja globalny problem i może to potrwać kolejne 5 dni może to ktoś potwierdzić ?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    198
    czesc .
    mnie mowili o 10 dniach,

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    22
    Nieeeee!!!! To chyba jakis k**** zły sen!!!! Ma mi przyjsc troche sianka i juz w piatek wydzwanialem do nich... za 1 razem jak powiedzialem o co chodzi to typiara sie rozlaczyla,za drugim razem powiedziala ze w poniedzialek (czyli wczoraj) bedzie a we wtorek juz napewno. Dzis jest k**** wtorek i jak zadzwonilem to jakis Mustafa mi powiedzial ze na poczatku przyszlego tygodnia. Mam złe przeczucia...

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Też gadałem z tym Mustafą Zapewniał mnie że jutro dojdzie mikroprzelew, oczywiście nadal nie mam, na szczęście konto odblokowane, teraz czekam jedynie na kartę...

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja ostanio przez kilka dni wyplacam kase za pomoca karty netelera i to akurat przebiega bezproblemowo przelew z netelera na karte trwa 24h

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    22
    No ten Mustafa troche slabo po angielsku gadal :-> nawet przez chwile podejrzewalem ze to ten sku***** mi ta kase podprowadzil

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    22
    No moze troche spanikowalem... Kasa przyszla!!! (trwało to 10 dni). Ale 3 razy dzwonilem i wypytywalem. Wszystkim cierpiacym z powodu Netellera radze to samo: dzwonic,dzwonic i jeszcze raz opierdalać
    P.S. Baaaardzo dziwne,ze przelew z netellera przyszedl ok. godziny 18,skoro Mustafa mowil ok godziny 14,ze kasa przyjdzie w przyszlym tygodniu, nie sadzicie???
    Ostatnio edytowane przez Zajaac ; 20-11-2007 o 16:25

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    15
    Dzis po 13 dniach otrzymałem moje ~100E na konto mbank ale qr.,,,
    co widze
    Kwota kosztów banku zagranicznego 10,00 EUR

    mbank twierdzi ze oni nie pobierają opląt za przyjmowanie kasy neteller tez wqrwic sie mozna czy u was tez sa pobierane jakies oplaty przy odbierania kasy na mbank z netellera bo juz nie wiem kogo opierdalac za to

  9. #9
    jebac netka, na mb placisz chyba 1,5$ za wyplate, pozatym kase przelewaja z polskiego banku i trwa to jakies 3-4 dni

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    u mnie z MB do Mbanku trwa to do 24h max ! zawsze mam po 20h jakos