Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Irc channel

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    104
    More zrobimy jakis IRC channel, mozna byloby pogadac i sie posmiac, co wy na to ?

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Historia z IRCem jest dluga i to sa bardzo mile wspomnienia , mielismy kiedys kanal #poker na ircnecie, pozniej niejaki Hammy wrzucil tam swoje boty (ktore siedza tam do dzisiaj). Tak wiec siedzielismy na kanale #poker2, ale jakos ircowanie umarlo smiercia naturalna i prawde mowiac watpie zeby udalo sie to reaktywowac, chociaz zawsze mozna sprobowac.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Jestem za!... :lol: fajna sprawa ,mozna sie szybciej czegos dowiedziec i hmm poLOLować po śmiesznych rozdaniach :wink:

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    104
    no, trzeba przyznac, ze na ircu ostre beki mozna wykrecac hehe.

    to jak, robimy irc channel ?

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    heh, no było miło - ale jak to Doli napisał .. era irca mineła


    .. ale jeśli ktoś będzie aktywował # to napewno zawitam tam od czasu do czasu ;]

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    no tak, era irac minela
    zamiennie proponuje pokoj na polchacie. jest mniej obciazony niz interie i onety, mozna uzywac za darmo, chodzi po http (czyli omija wiekszosc firewalli) i tez mozna postawic jakiegos bota do obrony (jesli ktos wie jak). ale tam sie raczej ircowe historie nie dzieja.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    104
    Daj link do tego polchata. Obzeram jak to wyglada i powiem co lepsze ;]

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Ok jes juz zalozony nowy kanal irc #pokerzysta... oczywiscie jest na warszawa.irc.pl.Wiec kto ma irc i chęci to wchodzić!

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    104
    wchodzic wchodzic, nie ociagac sie ;p

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    jak będe miał chwilę to zainstaluje jakiegoś mirca czy inne cudo ... kiedyś tym się sporo bawiłem ... heheh aż się łezka kręci jak sobie pomyślę ile czasu przesiedziałem na ircu ;]