Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Witam wszystkich.

    Zapraszam po raz kolejny na turniej do siebie czyli na Ranczo na Błatniej.

    Chciałem załatwić delerów ale odradzono mi ten pomysł więc konkrety:

    Turniej z wpisowym 200 (może być też 300 ale to zalezy od większości)
    Freezout
    Stack 12 000 żetonów
    Startujemy z 50 / 100 blindy
    Blindy co 25min.


    Jak wiadomo u mnie jest wysoko i turniej jest z noclegiem wyżywieniem i transportem koszt 3 posiłki nocleg i transport 100zł (obiadokolacja, w nocy coś ciepłego jak bogracz lub gulasz i rano śniadanie)
    Jak jeszcze jakieś pytania to proszę tutaj wpisywać lub dzwonić do mnie tel. 606-291-260.
    Proszę również o wcześniejszą rezerwację i musimy się zgadać bo transportuję po 5 lub 6 osób na raz a czas to około 40min.

    W sprawie zapisów dzwońcie do mnie lub do skonia moj już podałem a skonia tel to 790-614-910.
    Może być smsem.
    Na koniec dodam że jest to zawsze świetna zabawa i później impreza nie kończy się szybko kto był wie jak ja o 6 nad ranem nie mogłem siąść do stolika ) bo cały czas pełny
    aha wódeczkę można zabrać ze sobą lub mocne trunki piwo u mnie.

    Pozdrawiam i gorąco polecam.
    Ostatnio edytowane przez ranczer ; 11-08-2010 o 04:11

  2. #2
    z datą chyba mała pomyłka

  3. #3
    Dzieki za poprawkę już zmieniłem date . Pozdro.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    124
    Planowana godzina rozpoczęcia ??

  5. #5
    Planowana godzina rozpoczęcia 19sta ale jak chcemy wcześniej można zjeść coś dobrego (podane będzie kita z kapustą na korycie ale można też zjeść za 2 godziny w trakcie przerwy)
    Proszę o potwierdzanie przybycia bo do turnieju już tylko tydzień.
    Pozdrawiam.

  6. #6
    No i pragnę dodać że zabawa powinna być jak zawsze przednia. Nie musze mówić że bedzie też gra poza turniejem i że bawimy się nie do rana na ogól do południa lub jak kto da radę później. aha jak ktoś wie o jakiś tanichh stolikach do pokera to niech dzwoni na mój nr tel podanego powyżej. Jak nie bede dostepny to smsa prosze oddzwonie bo tam na górze nie ma zasięgu.
    Pozdrawiam.

  7. #7
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    128
    Hello gdzie dokladnie jest ta Błatna? Daleko od tych ?? Pozdrowki

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    KATOWICE
    Posty
    53
    Blisko Brennej. Ranczer zjeżdża po gości jeepem w umówione miejsce właśnie w Brennej, a jak ktoś ma ochotę na długi spacer to pieszo trzeba tam wchodzić jakieś 1,5 - 2 h, pod górę
    Miejsce wygląda tak: Ranczo Błatnia - Witamy na naszym ranczu polecam

    pzdr

  9. #9
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    354
    Z uwagi na mała liczbę osób zainteresowanych turniejem,Ranczer odwołał turniej.Tak wiec dzisiejszego turnieju nie ma.

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    A nie do końca, bo jednak się odbędzie - w innej formule na pewno, ale się odbędzie.
    Szczegóły na górze...