Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    [] 6k rąk to sample size

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    A mi sie wydaje, ze akurat regsi z nl10 stanowliby dla niego najwiekszy problem. Zreszta tak chyba (na pewno?) jest na wszystkich stawkach. Byc moze siedzac z samymi regsami na wszystkich stolach, doszedlby do wniosku, ze to nie takie proste(?). A ze poczul sie bogiem, trzepiac (zalozmy?, bo watpie) GRUBE kilkaset dolarow... no coz, kazdy kiedys cos takiego przezyl, w koncu to ja jestem bogiem, zwlaszcza jak mam 18 lat.

    A co do tematu to lekko niesprecyzowany przeciwnik, samo zagranie patrzac obiektywnie slabe, tak zwany raise/ semi bluff donka nie ma racji bytu na microstawkach, w tej sytuacji (slaby draw, do tego niski). Slabo zagrane, ale to norma. Sefi bluff, cont bet ZAWSZE bedzie skuteczny jesli przeciwnik nic nie ma, bez wzgledu na stawki. Chyba, ze mowimy o oslach, ale to juz nawet na nl4 zaczynaja grac tight-aggresive, btw bardzo grube TAG, konkretne TAG

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wrocek
    Posty
    175
    1) To fake , nie wierzę , że ten ktoś miał 23o -> jakiś śmieć specjalnie konto założył sobie ,aby mnie ośmieszyć , a okazał się żałosnym idiotą

    2)To , że mam wyjebane na dane stawki to chyba dobrze,upierdalam 5bi i mam to w dupie , pomimo tego ,że grałem zajebiście i bi poszły z dymem na bb...

    3),,Grube dolary" na nl 10 , ktoś pisał... So sick... W wieku 17 lat dużo większe pieniadze wyciągałem... Teraz gram nisko choć mam rolla na wyższe stawki ,aby się zdyscyplinować. Nie chce w 1 wieczór puścić na tilcie rocznej pensji Waszych rodziców... Bo to jest patologia...

    To by było na tyle , nie chce mi się tu pisać , bo dla mnie to żałosne..

    Ps: Nie jestem regsem na NL 10 , jestem tam Bogiem i to nie jest rush!

  4. #14
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Nauczysz nas jak być Bogiem i robić takie super wyniki?

    http://www.tlpoker.pl/user_pictures/...e42fe5663a.png

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wrocek
    Posty
    175
    to jest downswing idioto , jak nie widzisz tego to pozdrów mamę

  6. #16
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Przeczytaj definicję down(swing) to masz chyba w twoim pustym łbie.

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Walenty Zobacz posta
    3),,Grube dolary" na nl 10 , ktoś pisał... So sick... W wieku 17 lat dużo większe pieniadze wyciągałem... Teraz gram nisko choć mam rolla na wyższe stawki ,aby się zdyscyplinować. Nie chce w 1 wieczór puścić na tilcie rocznej pensji Waszych rodziców... Bo to jest patologia...
    Człowieku, ale ty jesteś żałosny
    Czy ty nie zdajesz sobie sprawy że nikomu nie imponujesz?

    Jak już chcesz poszpanować to daj wykres z sampla 200k rąk, bo 50BB/100 na nl10 po 1k rękach to każdy może zrobić.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 09-06-2009 o 00:07

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wrocek
    Posty
    175
    1) Dzięki temu , że jestem Bogiem na NL 10 nawet w czasie downswinga jestem w stanie zarabiać

    2)Nie chce nikomu zaimponować , po prostu jakiś idiota wrzucić fake'a i się wkurwiłem...

    ps: pogadamy o tym na Usopie live , szkoda palców , aby wypisywać tu jakieś głupoty..

    narqa

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Luuuuuuuudzie!!!! Czy Wy Wstydu Nie Macie????!!!!!!

    Stop It

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wrocek
    Posty
    175
    +1