Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 184
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    A wiec tak postanowilem o tym napisac bo o ile kazdy trafil kiedys super run i w mig sie podwajal potrajal itd
    Ale uwazam ze to co dzisiaj dokonalem albo moze to serwer ;D
    Jest warte umieszczenia tutaj. Bo na omaha 10-25 zrobilem 430$

    Moze przy okazji inni pochwala sie swoimi osiagnieciami O ile kwota nie jest super wysoka bo to nieco ponad 400$ ale stanowi to ponad 16 buyinow do przodu w ciagu niecalych dwoch godzin co daje ilosc 800 BB/h lub okolo 1500 BB/100 rozdan Czyli te liczby sa chyba w miare przyzwoite

    Moja gra wygladala tak ze raisowalem kazda pule co gralem o pota a gralem 90% rozdan po flopie tez byl przewaznie bet pot. Widac tez jak nie wielki procent wygranych stanowia wygrane po showdownie przewaznie ludzie sie zrzucali przy moim blufie lub akurat moze cos mialem. Warto tez zauwazyc ze wygrywalem okolo 1/3 potow na 10 osobowym stole wiec tak statystycznie 3 razy za czesto

    Dodam ze na nl100 na ktorym zazwyczaj gram holdema rekord to raptem 4BI do przodu zaczynajac z 40$ zrobilem 530$

    Dodam pare screenow dla forumowych niedowiarków

    Pierwszy screen wykonalem o godzinie 20:01 a ostani o 21:06 dnia 8 stycznia anno domini 2007





    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 09-01-2007 o 01:56

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    What the fuck!!! Naprawde zaje... wynik. Musiales sie niezle wstrzelic w serwer. Ja tez tak chcem

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    "I told I dont fold" LOOOOOOOOL

    A co do wyniku to naprawde imponujacy. Gratki

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    fajnie wyglada ten soft poker.com

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Soft jest całkiem fajny, ale ma jedną podstawową wadę - nie współpracuje z PT/PAHUD. Do tego ruch na stolikach SH jest mały. W zasadzie to wogóle ruch jest mały. Na szczęście gracze wynagradzają te niedogodności. Bardzo fajną sprawą jest możliwość powiększenia stolika do rozmiaru ekranu - całkiem fajnie gra się stolik turniejowy o rozmiarach 1600x1200.

    jdx

    BTW. Sebkrol, udało Ci się kiedkolwiek obejrzeć hand history na stronie poker.com? Bo ja od kilku miesięcy dostaję komunikat że chwilowo mają "maintenance" i w związku z tym nie mogę przeglądać historii.

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    sebkrol niezly wynik ja bym z tego stolu nie wychodzil wogule jak tak by mi dobrze szlo

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    sebkrol chyba wroce na poker.com wynik naprawde imponujacy mialem kiedys 11 buyinow na BM Omaha SH 50pot ale po kilku godzinach grania
    jdx a po co ci PT przy takich graczach i takim sposobie gry???

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Joker86 Zobacz posta
    "I told I dont fold" LOOOOOOOOL

    A co do wyniku to naprawde imponujacy. Gratki

    To bylo do goscia ktory siedzi po mojej prawej i dwa razy mnie wyblufowal i powiedzialem mu ze nie spasuje juz przeciwnko niemu rozdania i gosc probowal za 50 $ wypchnac moj runner runner 7 high flush i mu sie nie udalo

    Jdx masz racje ostatnio nie dziala kilka miesiecy temu wszystko bylo ok i mozna bylo sobie przegladac histore wszystkich rozegranych rak

    Dotego soft jest nazebistszy na swiece, ma fajne funkcje jak mozliwosc pokazania jedenj karty, pokazywania kart gdy sobie foldujesz, zrobienia tzw rabbit gdy wygrales rozdanie bo cie nei sprawdzili a chcesz pokazc reke i to co by szlo na stole Do tego regulowana wielkosc stolow jak pisal jdx zajebiste emotikony "fish" oraz "donkey" i jeszce 10 innych i jeszce tysiac zalet

    Ale ostrzegam soft jest przyjebany na maksa i gracze to wykorzystuja dobierajac okolo 60% gut shotow ktore dosc czesto wchodza, no i bb special rzadzi takze moge sie z kazdym zalozyc o powiedzmy 100$ ze dowolne 100 roznad na poker.com bedzie mialo lepsze rece wiecej par AK itp na rece. A fulle tutaj mam kilkanascie razy dzienie.
    Wiec soft tylko dla wytrwałych Bo czasem zdarza sie taka sesja ze przegrywa sie co chwila z top setem AA KK itp. Ale mi sie super tu gra bo karta żre No jak powiedzial jdx gracze bezproblemowo blufuja calymi stackami

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    jdx a po co ci PT przy takich graczach i takim sposobie gry???
    No np. po to, aby obserwować moje statystyki. Ostatnio zrobiłem się trochę bardziej loose i trochę bardziej aggressive i chciałbym wiedzieć jak bardzo. Poza tym chciałbym znać staty kilku innych graczy.

    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Wiec soft tylko dla wytrwałych Bo czasem zdarza sie taka sesja ze przegrywa sie co chwila z top setem AA KK itp. Ale mi sie super tu gra bo karta żre No jak powiedzial jdx gracze bezproblemowo blufuja calymi stackami
    To prawda, ludzie dobierają na maksa, więc wariancja jest spora jeśli gra się agresywnie. Ale ogólnie jest OK.

    jdx

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    luck box :mrgreen: