Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 94
  1. #71
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    sir warsaw, gdzie można pobrac takowe skrypty ? , ja probowalem gry na 30 stolach(cascade) sng $1 i nieuzywalem skryptow, wyszedlem ok $16 na +

  2. #72
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517

  3. #73
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    18
    @warsaw to moze Ci sie przydac: http://www.overcards.com/wiki/moin.cgi/StarsSNGOpener

    A wracajc do tematu, ostatnio gram 10 stolikow 6max uzywajac kaskady i jestem naprawde z tego rozwiazania zadowolony. Wszystko jest czytelne, prawie nie mozliwy jest time out, gralbym wiecej ale na AP mozna grac max 10 :/

  4. #74
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Dzieki za linki, dzis wieczorem poprobuje. Moze warto poszukac pewnych udgodnien, bo z tego, co slyszalem PS szykuje leaderboard wlasnie dla turniejow SnG, jak swojego czasu FullTilt

    pozdr
    warsaw

  5. #75
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez aqbaq Zobacz posta
    Nie jestem pewien, ale ta wersja chyba jest przeterminowana. Albo ja nie umiem uzywac

    pozdr
    warsaw

  6. #76
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Dziś postanowiłem spróbować opcji z kaskadą i jest całkiem nieźle. Plusem jest to, że stoły można zrobić naprawdę duże, można się skupić na jednym i nie trzeba biegać wzrokiem po dwóch monitorach. Grałem 15 stołów shorthanded i wyszło całkiem spoko. Opcja na PS przesuwająca na wierzch stół, na którum masz do podjęcia decyzję i czekająca z następnym stołem do podjęcia takiej decyzji naprawdę ułatwia życie. Na pierwszy rzut oka mogę stwierdzić, że w kaskadzie będę mógł grać przynajmniej o kilka stołów więcej niż w oknach sąsiadujących. Ile, to pokaże praktyka, dziś zagram sesję sitów i zobaczymy, jak to wyjdzie. Niemniej, kaskada ma też parę wad, ciekawi mnie, jak (czy) sobie z tym radzicie. Na pewno problemem jest to, że gdy mamy cięzki call, w końcu się na niego decydujemy, to czekające w kolejce stoły wyskoczą na tyle szybko, że faktycznie cięzko jest zobaczyć, co de facto miał przeciwnik. Trzeba wtedy stoł odszukać ręcznie, albo poczekać do kolejnego ruchu na tym samym stole. Na pewno trudniej jest też dokładnie śledzić przebieg gry, kto pokazuje jakie karty w innych rozdaniach, itd. Tutaj trzeba się na pewno zdać na PT i PAH. Z drugiej strony plusem jest, że nie musimy oglądać showdownów i wyświetalania, co spadnie. Na dłuższą metę, to niewątpliwa strata czasu, a czasami i nerwów, jak donki łamią nasze asy z KToff
    PRzydałby mi się też skrypt automatycznie uruchamiający czas zapasowy no i porządny skrypt do rejestracji do kolejnych turniejów (te powyższe nie działają). Skrypt 'allin' też byłby przydatny, zawsze to jakaś zaoszczędzona sekunda...

    Dziś wypróbuę kaskadę w boju

    pozdr
    warsaw

  7. #77
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    warsow - mi dziala ten program do otwierania S&G.
    chyba nie umiesz go używać, jakoś wątku o skryptach nie wypowiadałęś się - zainstaluj najpierw AHC tu masz link, potem sobie zrob dopiero plik ".exe" :
    http://www.autohotkey.com/download/
    i poinstaluj inne skrypty - typy bet 2/3 pota czy jak tam lubisz, chyba na wiki tez jest autotiming ...


    a tak wogole to sie dziwie ze wybrales kaskade

    kaskada to nic innego jak 90 procentowe zachodzenie okna na okno (overlap)

    Graj tak jak ja kiedys okno PS powinno być wielkosci około 3/4 powierzczhni monitora i wtedy rozmieszczasz kazdy stół w innym kącie. Dzięki temu masz zalety takie jak granie kaskadą - a zawsze wiesz na którym stole co się dzieje. Na 2 monitorach juz masz 8 stołów - a nastepne 8 robisz tak samo tylko ze z marginesem okolo 1 cm ...

    I przy okazji zawsze mnie dziwiło ze ludzie wyboerają monitory z max rozdzielcząścią by się pozbyć overlapa - a przecież dzięki niemu AKTYWNE okno nam WYBIJE na wierzch i ZAWSZE jest czytelniej.
    Ostatnio edytowane przez daniz ; 04-01-2008 o 03:14

  8. #78
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Niemniej, kaskada ma też parę wad, ciekawi mnie, jak (czy) sobie z tym radzicie. Na pewno problemem jest to, że gdy mamy cięzki call, w końcu się na niego decydujemy, to czekające w kolejce stoły wyskoczą na tyle szybko, że faktycznie cięzko jest zobaczyć, co de facto miał przeciwnik. Trzeba wtedy stoł odszukać ręcznie, albo poczekać do kolejnego ruchu na tym samym stole.

    pozdr
    warsaw
    ja np. przesuwam dany stol w prawy gorny rog ekranu i jednoczesnie moge obserowac pozostale stoly bedace w "kaskadzie" jak i ten jeden wybrany. jak na razie nie wymyslilem nic lepszego

    wczesniej gralem 9 stolow w ukladzie kafelkowym (bylo czasami ciezko z ogarnieciem wszystkiego), ale po przejsciu na kaskade spokojnie moge grac na 12 stolikach

  9. #79
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Dzięki za radę, kilka stołów sobie rozstawiłem i przejrzystośc jest teraz dużo lepsza. Zwłaszcza, że PS zapamiętuje takie ręczne ustawienie i kolejne stoły ustawia potem w tym samym miejscu. Zagrałem 2-3 sesje i grałem 20-25 stołów, być może byłbym w stanie wiecej, ale na razie 25 stołów miałem przez kilkanascie minut jako test. Trudno mi na razie powiedzieć, jaka ilość będzie optymalna. Zagrałem dwie pełne sesje uzupełniając stoły do 20 (z chwilowym wyluzowaniem na 15-16, jeżeli akurat sporo stołów było w fazie 2-3-4 osobowej) i radzę sobie bez problemu. Jednakże, postanowiłem zagrać w ten sposób jakąś reprezentatywną dawkę (powiedzmy 2-3k), żeby zobaczyć czy (jak) ta zmiana odbije się na wynikach. Jeżeli będzie ok,to zagram taką samą dawkę na 22 itd. Ale na razie bez pośpiechu.
    Skryptu do rejestracji nadal nie mam, ale akurat przy kaskadzie rejestrowanie się jest dużo łatwiejsze, bo jeden monitor mam całkiem wolny, więc tam mam otwarte lobby. Jestem też w ciągłym kontakcie z supportem PAHuda, bo hud ma pewne problemy przy dużej ilości stołów. Po każdej sesji wysyłam im loga (ostatni miał 64mega ) i stosuję się do sugerowanych zmian. Ostatnio było już bardzo dobrze, ale nadal cisnę ich o kolejne sugestie

    Offtopic jest taki, że wydaje mi się, iż kaskadowy 24-tabling na fullringu byłby absolutnie bezproblemowy. Na 1-2 to kuszące 1-1,2k vpp/h czyli easy supernova elite. Na razie jednak zostaję przy sitach, bo mam na nich lepszy zwrot, a ponadto, na nich też ładnie wyrabia się vpp. Może jeszcze nie na 27-kach, ale na 60-tkach na pewno. Inna sprawa, że przy 20-tablingu trzeba mieć spory zapas bankrollu. Dla komfortowej sytuacji, moim zdaniem na pewno 200 buyinów. Godzina gry to 25-30 sitow, wiec mozna spokojnie zagrac 2,5k-3k miesiecznie. Przy 27kach to co prawda tylko 25k-30k vpp miesięcznie, ale już na 60-tkach odpowiednio 63k-75k, czyli też otarcie się o Elite. Zobaczymy.

    Pozdr
    Warsaw
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 05-01-2008 o 03:19

  10. #80
    Jak dla mnie kaskady są bardzo wygodne, już sam fakt ze stoły mam na full otwarte dużo daje, bo nie trzeba latać wzrokiem po całym ekranie i skupiać sie na małych stolach, co w dłuższych sesjach trochę meczy oczy.

    Tylko przy tak dużej ilości stołów problem jest z dokupowaniem żetonów. AHK niby rozwiązuje problem, ale poza skryptem który dokupuje do full nie ma takiego co dokupi do 20BB np. :/