Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Witam.. Zostalem wyjebany na 1700 $ przez chili poker.Zablokowali mi konto twierdzac ze robilem chip doping.CO jest komplenta bzudra.(gralem z ludzmi z innego kraju w turniejach head up)Zarejestrowany bylem w 3 turniejach na kwote 1000 $,Czekajac na rywala.NIkogo nie bylo wiec zamknelem system (przy wylogowaniu otrzymalem informacje ze jestem unregistered w tych turniejach)Ekipa z pseudo pokeroomu przyjebala sie o to ze w tych 3 turnijach gralem i rozdawalem zetony (ahahahhaha) i bylem do tego na SIT OUT wszystkich turniejach najprawodpodobniej ich server zwariowal (przeciez wyrejestrowalem sie z tych heads upow). Zostalo mi jeszcze tam z okolo 500-700$ odejmujac rzekomo przegrane turnieje specjalne
    P.S. prosze o podanie adresy innych forow pokerowych (zagranicznych) to wrzuce tam tez

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    a kiedy wyslales pierwszego maila w tej sprawie do supportu?daj im dwa dni do poniedzialku bo teraz weekend wiec moze nie praucja tymbardziej za dnia(usa time). Rozumiem Twoja flustracje bo sam mialem kiedys problem z jednym roomem ale wszystko sie wyjasnilo bez problemow. Wiec nie martw sie powinienes odzyskac kase ;]

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Cholernie ważne pytanie: czy to chilipoker zadecydowało o blokadzie konta czy sieć ipoker. Jeżeli to chili to odwołałbym się do ipoker, podając logiczne uzasadnienie całego zdarzenia. Jeżeli ipoker to zapytałbym się ich w jaki sposób można się odwołać (powinni mieć osobę która rozpatruje skargi).

    Wysyłanie spamu na fora nic nie da, bo nawet oni się o tym nie dowiedzą. Napisz do nich na sam koniec maila, że jeżeli nie zrobią nic w celu korzystnego dla obu stron rozwiązania całej sytuacji, to zrobisz absolutnie wszystko, aby na każdym jednym forum internetowym, na którym gracze wymieniają swoje pokerowe doświadczenia, była informacja o tym jak bardzo niebezpieczne jest powierzanie pieniędzy sieci ipoker i jak traktowani są w takich sytuacjach gracze (support). Ale zdecydowanie najpierw skontaktowałbym się z siecią ipoker.

    Powodzenia

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    sprawa byla przekierowana do departamentu jakeisgos i oni zadecydowali ze nie odblokuja konta, za robienie chipdompingu ale na zdrowy rozum jak mozna robic z trzema roznymi graczami chip domping i do tego nie grac w zadnym turnieju lol

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Wbrew pozorom to nie glupi sposob na chim dumping - rejestrujesz sie do 3 turnieji z 3 znajomymi i wylaczasz kompa - niby ze ci polaczenie siadlo - prawdopodobnie zadecydowali tak bo grales za ogromne wpisowe jak na swoj roll - o_O

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    [QUOTE=PaSiEk;179814]Wbrew pozorom to nie glupi sposob na chim dumping - rejestrujesz sie do 3 turnieji z 3 znajomymi i wylaczasz kompa /QUOTE]

    no i kto na tym zarabia???????

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    i slusznie rozglos to jebac kuporoomy

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    159
    mozesz wkleic tu jakas korespondencje z chili? Bo szczerze to tam wlasnie gram i chcialbym wiedziec cos wiecej na ten temat.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak Zobacz posta
    no i kto na tym zarabia???????
    przeczytaj co to jest chip dumping... nikt nie zarabia ale jest to nielegalne. pzdr

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    hmm a wydawalo mi sie ze to spoko room , super kontak ze strony supportu i wogóle bez zastrzezen , mysle ze sprawa sie wyjasni na twoj + . Podejrzewam ze faktycznie maja slaby sofy czy serwery bo ja dosc czesto mam takie sytuacje ze na jednym stole wywala mnie z rozdanie bo niby nie wykonalem ruchu pomimo ze na innych stolach gra idzie normalnie , i dodam ze zasadniczo nei gram wiecej niz 4 stolow .

    A swoja droga to faktycznie troche spore wpisowa jak na stan konta w roomie , moze to ich zaciekawilo