Zobacz wyniki ankiety: Który soft uważasz za lepszy?

Głosujących
31. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Boss Media

    19 61.29%
  • OnGame

    12 38.71%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Bwin przeszlo z oprogramowania BossMedia na OnGame. Ponieważ osobiście nie trawię tego drugiego, natomiast pierwszy (boss) mimo niestabilnych momentów uważam od strony graficznej za najbardziej przejrzysty i czytelny soft do poxa w siec, jestem ciekawy Waszego zdania.
    Na którym sofcie przyjemniej się Wam gra (pomijam oferty pokerroomów, poziom graczy itd). Chodzi o sam software (menus, statsy, interface, kolory, czytelnosci, itd)

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Ongame, soft BM to smiech na sali, jedyny plus to pokazywanie sily reki w trakcie rozdania.

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez Qter Zobacz posta
    Ongame, soft BM to smiech na sali, jedyny plus to pokazywanie sily reki w trakcie rozdania.
    BossMedia pokazuje siłę ręki w trakcie rozdania? Pracuje na tym sofcie i gram prywatnie ale chyba tego nie zauważyłem?

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Coś Qter pomieszałeś. Chyba raczej w Ongame jest pokazywana szansa na wygraną przy allinach.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    No może trochę nie tak napisałem o czym myślałem )

    Chodzi mi o wartość naszej ręki (hand value) w trakcie rozdania.

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    Grałem długo na bwin i mi się podobało. Teraz nie mogę się tam połapać. Fatalne, nieprzejrzyste menu. No i pierwszy raz od dawna mam ciągle ujemne sesje...

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    wyniki tej ankiety mnie dziwią

    soft Ongame jest na pewno lepszy od Boss Media i to zdecydowanie

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    bezdyskusyjnie ongame! tak mi sie wydaje, ze ci co glosuja na BM, nigdy w zyciu nigdzie indziej nie grali...

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    Źle Ci się wydaje. To chyba kwestia gustu i własnego stylu gry, a nie ilości odwiedzonych roomów. Mi ongame kompletnie nie leży. Chyba szybko opuszcze bwin.

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez warebel Zobacz posta
    bezdyskusyjnie ongame! tak mi sie wydaje, ze ci co glosuja na BM, nigdy w zyciu nigdzie indziej nie grali...
    No coż, nie wiem ile osób grało na tylu softach na ilu ja (z racji wykonywanego zajęcia) ale testowanie tego co oferuje konkurencja to dla mnie chleb powszedni.
    Co do OnGame - dlaczego mi sie nie podoba w konfrontacji z Bossem:

    1. Menu:

    OG: Uboga lista stolikow. Po co mi jakaś bajkowa nazwa stolika, jak nie widzę od razu procentow preflop, Hand/Hour i sredniej puli ? masz te info dopiero jak klikniesz na konkrety stolik obok w okienku
    BM: masz to jak na dłoni z poziomu lobby

    OG: po co kolumna "Real" ??(money). Przeciez najpierw wybieram zakładkę REAL wiec po co drugi raz ta informacja ? Masło maślane.

    OG: brak filtrów i stolików walutowych.
    BM: masz kilka walut.

    OG: nie wiesz z jakiego kraju są gracze, widać tylko miasta


    OG: szukanie gracza przez www - upierdliwe.
    BM : szukanie gracza w lobby z mozliwością wejścia od razu na jego stolik.

    OG: duży plus za możliwość kreowania własnych turniejów
    BM: brak takiej opcji

    OG: turnieje - zeby sie zarejestrowac musisz najpierw kliknąć "Go to Tournament"
    BM: podświetlasz turniej na liści i od razu masz buttone Register


    2. Stolik

    tu juz w gre wchodza bardziej subjektywne preferencje i odczucia co do grafiki, mimo to uważam że BM jest dużo bardziej przejrzyste i czytelne - szczególnie jesli gramy dużo i multi, wtedy jedno spojrzenie na stolik w BOSS mi starcza zeby odczytac co sie dzialo, kto ile dał do puli, kto jeszcze gra itd.
    Minusy OG:
    - brak tego co wprowadzil ostatnio BOSS czyli wyświetlane na środku stolika pula w rozbiciu na MAIN i TOTAL . W OG to jest ale w dwoch roznych miejscach
    - wartości żetonów nachodzą na żetony, przez co graficznie jest to mniej czytelne
    - to za co lubie interfejs bossa - kazdy kto sfoldowal karty ma duzy wyrazny napis FOLD w innym kolorze w swoim kółku DO KOŃCA ROZDANIA- jedno spojrzenie i wiem ile osób jest w grze. w OG musze patrzec na karty na stoliku, ktore (IMO) nie są rozmieszczone idealnie symetrycznie i mieszają sie z polozonymi żetonami - oczywiście to kwestia przyzwyczajenia, jednak ja jestem wygodny i lubie widzic wszystko od razu a nie zastanawiac sie czy żetony gracza X leżą po jego lewej czy prawej stronie od holdcards. W BM kazdy "kładzie" żetony przed sobą i sytuacja jest jasna.
    - kolejna ważna kwestia - nie widać ile mamy czasu na podjęcie decyzji. W BM jest to rozwiazane IMO optymalnie.

    - no i na koniec kwestia czysto graficzna - nie wiem po co te ramki z nickiem i stanem konta dla każdego gracza sa takimi wielkimi kobyłami, skoro tekst i cyfry pod spodem zajmują mniej niz 50% powierzchni ???

    to takie moje spostrzezenia na gorąco po otworzeniu obu programów.

    zapraszam do dyskusji (przy użyciu argumentów )