Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    Mam problem z dyskiem C: praktycznie za każdym razem jak sprawdzam ile jest na nim wolnego miejsca, komputer ( w Total Commander ) pokazuje inną liczbę. raz jest to 100 MB, raz 130 lub 160, a czasem np 380. Generalnie to jest najmniejszy mój dysk, na którym są tylko pliki systemowe, windowsy i itp. Skasowałem ostatnio gierkę, która tam była i zostało po skasowaniu 1,3 GB. A nagle ni z ch...a ni z d...y na drugi dzień mam już tylko 400 MB wolnego, a za dwa dni już tylko 200 MB.
    To wszystko bardzo mało i tak, wiem, ale nie potrzeba mi tam dużo miejsca, bo mam go pełno na dysku D:. jednak musi go tam trochę być, bo zauważyłem, że jak jest go bardzo mało to są wtedy np. problemy z oglądaniem filmów z Youtube, które chyba chwilowo się downloadują na dysk albo coś, nie wiem, nie znam się. I niech mi ktoś wytłumaczy teraz, dlaczego k...a raz patrzę i mam 140 MB wolnego, a raz np. 250, albo 300.
    Co jest k...a grane ? Jakiś wirus może to być ? Mam NODa i wszystko już pokasowałem co było zainfekowane. jak to jest możliwe k...a mać, że nic nie zapisując ani kasując na C: ta pojemność się notorycznie zmienia. I przede wszystkim k...a dlaczego ja pi.....ę po zrobieniu 1,4 GB wolnego na drugi dzień mam tam tylko osrane 400 MB ?? Co to za bajery powie mi ktoś co jest ? Rozumiem, że może są jakieś systemowe pliki czy ch..j wie co jeszcze co może regularnie potrzebować miejsca w trybie temporary, ale kurwa chyba nie 1GB bezpowrotnie z dnia na dzień bez żadnych operacji z mojej strony !!!!

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Zainstaluj np CCleaner, przeskanuj nim dysk. Usunie to co niepotrzebne.

  3. #3
    300zl kosztuje dysk 1TB, problem z glowy.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    ale ja nie potrzebuję nowego dysku, na D: mam 110 GB wolnego, a na E: mam 170 GB wolnego miejsca. problem jest z C:, który jest mały (jak widać za mały). A nie chcę przenosić / przeinstalowywać wszystkiego na inny dysk, bo pewnie roboty z tym dużo o ile to w ogóle możliwe. spróbuję ten CCleaner może, boję się tylko, że wiele tam nie ma do wyczyszczenia, i nawet jak usunie to potem znowu będzie to samo jak po odinstalowaniu tej gry co zajmowała 1,3 GB.

    edit: wow, CCleaner zrobił 13 GB wolnego, ciekawe czy wynik się utrzyma dłużej, dzięki za pomoc
    Ostatnio edytowane przez limperFish ; 17-03-2010 o 14:09

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    C to oddzielny dysk, czy partycja? Zapewne tworza sie jakies pliki tymczasowe albo kopie zapasowe w katalogu Temp, gdzies gleboko na C.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    oddzielny chyba

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    dodaj troche GB do dysku C i po klopocie

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A da się to zrobić bez formatowania partycji?

  9. #9
    partition magic

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Ooo, podepne sie, poniewaz z partition magic korzystalem kilka lat temu przy zakupie kompa i zupelnie nie pamietam jakie ma funkcje i jak ulepszenia wplynely na jego funkcje przez ten okres. Mam rozumiec, ze jesli teoretycznie mam dwie zapchane partycje na jednym dysku, to i tak moge ten dysk spartycjonowac w inny sposob bez utraty zadnych danych?