Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Sorki ze tak tutaj na tym forum, ale wiem ze pare osob zna sie tu na komputerach, to moze i mi teraz pomozecie


    Mam taki problem z reklamami wyskakujacymi mi w windzie...

    Brat przy okazji instalacji czegos tam zainstalowal cos wiecej i nijak nie moge sie tego pozbyc.

    Ogolnie to w trayu co chwila mruga mi znaczek ostrzegajacy o wirusach, po kliknieciu otwiera stronki z programami antyvirusownymi (same fejki)
    a do tego co jakis czas wyskakuje okienko z reklama kasyna/viagry/antyvirusow etc.

    Myslalem, ze ad-muncher to zablokuje - nie zablokowal
    Skanowalem Nortonem - nic nie dalo
    Skanowalem programem Ad-aware najnowszym i tez nie usunal.
    Probowalem usuwac cos tam w rejestrze ale to sie wsiec mozna wywalajac dziesiatki wpisow bez zadnych rezultatow

    Nie proponujcie formata.
    Macie jakies pomysly co z tym zrobic? :|

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    panel sterowania => narzedzia administracyjne => uslugi

    i tu trzeba cos wylaczyc ale nie pamietam co chyba usluge Messanger, przynajmniej u mnie jest wylaczona a wszystko dziala. Tez mialem ten problem

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Wylaczenie Messengera moze nic nie dac. Tez z tym kiedys walczylem ale poddalem sie (czytaj zrobilem format). Moze pomoc taki program jak HijackThis, poczytaj o nim. W tych sprawach najlepiej jest zapobiegac (w tych innych zreszta tez ), ja uzywam samego ZoneAlarm, czasami przelece AdAware'm i system stoi ponad pol roku bez zadnych probemow.

    No i oczywiscie pierwsza i najwazniejsza zasada bezpieczenstwa, czyli nie uzywac IE.

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Sprobuj mojego zestawu Ad-aware SE Personal i Spybot Search & Destroy, przeskanuj kompa tymi dwoma programikami i zacznij uzywac Firefoxa lub Opery

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Musisz usunąć Messanger z usług w windowsie i po sprawie. Miałem ten sam problem i się uleczyło. Ponadto to chyba jedna z najbardziej denerujących rzeczy jaka może Ci wyskakiwać - po prostu uniemożliwia symbiozę z kompem.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Pomogl dopiero Spybot Search & Destroy...

    Ad-awarem skanowalem jzu wczesniej i nie usunal wszystkiego.

    Dzieki Doli za pomoc, juz chcialem sie poddac i formata robic :P
    A co do IE to ja nie pamietam jak to wyglada, od 2 lat opery uzywam, ale jak widac cos poszlo nie tak

    Ogolnie to zadziwia mnie pomyslowosc ludzi piszacych te programy... widzac okienko wyskakujace z traya o wirusach prawie uwierzylem ze rzeczywiscie chca mi pomoc

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Już miałem proponować ostatecznosć (poza formatem), czyli "Hijack This" (skanuje wszystkie wpisy w rejestrach, ale usuwać trzeba ręcznie), ale skoro Spybot dał radę, to znaczy, że jeszcze aż tak źle nei było ;P

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Ja bym jednak zrobił formata. Chodzi o hasła i te sprawy. Diabli wiedzą, co jeszcze brat zainstalował. Albo raczej co się samo przy okazji zainstalowało.

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083