Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1
    Witam,
    zapraszam wszystkich początkujących (i nie tylko) pokerzystów na stronę www.AkademiaPokera.pl .

    Akadamia Pokera to serwis stworzony z myślą o wszystkich, których zainteresowała tematyka pokerowa i przed rozpoczęciem gry chcieliby w jednym miejscu znaleźć podstawowe informacje na temat tego sportu.

    Akademia Pokera to również miejsce dla tych, którzy opanowali podstawy pokerowego fachu i są zainteresowani pogłębianiem swojej wiedzy.

    To co widzicie, to początek na długiej drodze - ale mam nadzieję, że idziemy w dobrym kierunku. Z czasem będziemy dokładali do serwisu więcej informacji i artykułów. Z przyjemnością nawiążemy też współpracę z pionierami pokera w Polsce, którzy piszą na ten temat i chcieliby opublikować u nas swoje artykuły.

    Czekamy na Wasze uwagi i komentarze!
    Pozdrawiam
    Massca

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    ładnie to wyglada

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    No oprawa fajna
    Tresci jeszcze troche brakuje, ale wiadomo, ze to dojdzie pozniej.

    Jednym slowem tak trzymac

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    Tresci jeszcze troche brakuje, ale wiadomo, ze to dojdzie pozniej.
    Kakashi - moze bedziesz chcial coś dorzucić? Widzę ze troche produkujesz

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Mi sie najbardziej podoba kurs tasowania kart ;P, gosc jest niesamowity :>

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    To nie jest zły pomysł z tymi filmikami (no bo jak można dobrze to wytłumaczyć słowami...). Sam nie tasuję najlepiej i muszę się podszkolić (chociaż film lekcją jest raczej przeciętną w tej materii :wink. A oprawa graficzna bardzo mi się podoba.

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Stronka zrobiona elegancko. No i ten gość z kursu tasowania :lol: .
    Natomiast do sław pokera dorzuciłbym fotkę i krótki opis Warsawa. W końcu jest kapitanem polskiego teamu Sportingbet i kilka sukcesów na naszym podwórku już ma.

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez Kirek
    Stronka zrobiona elegancko. No i ten gość z kursu tasowania :lol: .
    Natomiast do sław pokera dorzuciłbym fotkę i krótki opis Warsawa. W końcu jest kapitanem polskiego teamu Sportingbet i kilka sukcesów na naszym podwórku już ma.
    No cóż, skoro wywołałeś wilka z lasu to mogę już poinformować oficjalnie ... Warsaw został redaktorem naczelnym tej strony :wink: .

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez Doli
    Mi sie najbardziej podoba kurs tasowania kart ;P, gosc jest niesamowity :>
    :mrgreen:

    A może ten gość powie z czego tak sie uśmiał podczas mieszania kart :twisted:

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Jak to z czego (a właściwie z kogo)?! Z Nas, że go oglądamy :lol: