Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 82
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Witam

    Niedawno podjąłem decyzje o próbach zmiany roomu i mój wybór padł na Party. Jednak odkąd tu jestem dzięją się jakieś kosmiczne reczy.

    Chciałem zapytać czy u Was jest podobnie? A przy okazji może ktoś kto grał tutaj na tych stawkach opowie troche o stylu gry sugerowanym bo już nie wiem co mam robić tutaj?

    Mam tylko nadzieje, że po prostu na początek trafiłem na taką serię czarną bo jak tutaj zawsze tak jest trzeba będzie pozostać przy Bossie w któym też cuda się dzieją ale nie aż takie.

    A więc w ciągu ostatnich 3 dni:
    na 11 razy z AA (przebijalem tyle żeby wszedl jeden lub dwóch) w 8 przypadkach po flopie i moim "bet pot" przeciwnik zasadził allina. w 5 z tych przypadków miał drawa do koloru, który doszedł na riverze. w pozostałych 3 miał top pare i po allinie na riverze lub turnie wpadała mu druga para) Czyli 8 allinów z AA przejebane w sytuacji gdy przeciwnik był zdominowany.

    6 razy przegrałem seta z wyższym setem z flopa (tyle razy to może przez kilka miesięcy łącznie mi się zdarzyło na innych roomach)

    No i dzisiaj to już cyrki jakieś - dokładnie na 94 razy gdy miałem parke nie złapałem seta (nie wiem może to jest normalne ale z tego co pamiętam to statystycznia 1 na 8 powinien wpadać).

    Powiedzcie Panowie czy tutaj tak zawsze a jeśli tak to jaka powinna być strategia gry cholera bo podłamany jestem a nie chce zatiltować. Wiem też, że część z Was niezłe wyniki na Party robi więc bardzo liczę na wszelkie rady.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    94 razy ? i 8x z AA przegrales ?

    to ile kasy straciles ?:/

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    8* buyin przegralem na AA

    a te 94 razy jak miałem pare to nie byłęm na allinie - często wogóle za ślepą widziałem flopa więc za wiele na tym nie straciłęm.

    Były też rozdania które wygrałem ale bilans i tak nieciekawy:
    na NL50 4 buyiny w plecy
    i na NL25 5 buyinów w plecy

    Bardziej istotne dla mnie jest to, żeby wynieść coś z tej lekcji, zrozumieć czy to poprostu zły okres czy na Party gra się zupełnie inaczej i to właśnie ja tak powinienem czaskać jak Ci kolesie.

    Będe wdzięczny za rady

  4. #4
    Chciałem zapytać czy u Was jest podobnie? A przy okazji może ktoś kto grał tutaj na tych stawkach opowie troche o stylu gry sugerowanym bo już nie wiem co mam robić tutaj?

    mozesz zamiatać drinki podawać i patrzeć jak inni grają i kase koszą a tak powaznie to chyba juz żaliles się na te party w innym poscie?



    W party granie o przyjemnosc a ty nie mozesz sobie poradzic to wroc na boss i po problemie.


    Ja w party jak przegram Jakies parki nie wazne jakie 3-4 razy to potem w cieno zrzucam wszystkie pozostałe lub zagrywam delikatnie.

    Wtedy nie gram juz na parki tylko szukam lepszych rozwiązań typu kolor strit. Duzo mi też pomaga co innym moze sie wydac nie mozliwe i nie realne ale wybor miejsca przy stole.

    Tak samo jak jest jakies miejsce gdzie gosc wygrywa wiekszosc rozdan to nie wchodze z takim na wymiany.

    jesli nie dasz rady wracaj na bossa


    jeszcze jedno przechodząc z boss do party odnosisz szybko wrażenie ze dostajesz duzo mocniejszych typu AA KK KA AQ itp

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Faktycznie po pierwszym dniu wpisałem, że miałem pecha.

    Wierz mi nie gram tylko parek,ale podałem te dane dla przykładu no by chyba przyznasz, że jest to lekkie odchylenie od statystyki.

    A na Party bardzo chętnie zostanę jeśli będę potrafił się przstosować - dlatego też napisałem powyższy post.

    Jeśli ktoś jeszcze chciałby jakoś pomóc radą będę wdzięczny

    Pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Faktycznie po pierwszym dniu wpisałem, że miałem pecha.

    Wierz mi nie gram tylko parek,ale podałem te dane dla przykładu no by chyba przyznasz, że jest to lekkie odchylenie od statystyki.

    A na Party bardzo chętnie zostanę jeśli będę potrafił się przstosować - dlatego też napisałem powyższy post.

    Jeśli ktoś jeszcze chciałby jakoś pomóc radą będę wdzięczny

    Pozdrawiam

  7. #7
    Wiesz cieżko ludziom się wypowidac poniewaz skąd wiadomo jakie są statystyki takich nie ma poniewaz to poker.


    tak samo jak w sieci B2B jest tyle badbetów to znawcy pokera uznali ze tak musi byc bo to poker no niech im bedzie.

  8. #8
    Wiesz cieżko ludziom się wypowidac poniewaz skąd wiadomo jakie są statystyki takich nie ma poniewaz to poker.


    tak samo jak w sieci B2B jest tyle badbetów to znawcy pokera uznali ze tak musi byc bo to poker no niech im bedzie.

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Wiesz co no są statystyki np ile średnio razy wpadnie st itd więc jasne, że to poker, ale tak duże odchylenia są dołujące...

    Poza tym nie napisałem posta żeby się poużalać tylko prosić o rady co do sugerowanego stylu gry na Party.

    Więc w dalszym ciągu proszę o jakieś KONSTRUKTYWNE rady...

    Pozdrawiam

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Wiesz co no są statystyki np ile średnio razy wpadnie st itd więc jasne, że to poker, ale tak duże odchylenia są dołujące...

    Poza tym nie napisałem posta żeby się poużalać tylko prosić o rady co do sugerowanego stylu gry na Party.

    Więc w dalszym ciągu proszę o jakieś KONSTRUKTYWNE rady...

    Pozdrawiam