Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    Grywam ostatnio turnieje na PS po .25$ na 45 osob. Poczatkowa faza idzie mi zregoly bardzo dobrze, czesto robie FT, jednak tu pojawiaja sie schody.

    Jak nalezy je rozgrywac? Sa gdzies artykuly jak nalezy radzic sobie w tej fazie? Mimo, ze wchodze czesto z dosc duzym stackiem, najczesciej koncze na bublu lub na 6-7 miejscu (pierwsze 7 platne). Staram sie w tej fazie grac dosyc agresywnie, jednak jak to sie konczy widac powyzej.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    Wszystko jest uzaleznione od tego z jakim stackiem wchodzisz , jakie stacki maja inni , ilu jest shortow , jakie sa blindy nie ma okreslonej jednej ogolnej strategii na te faze wedlug mnie.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    No to jest oczywiste, chodzi o takie ogolne porady. Najlepiej jakby byl jakis artykul opisujacy gre w tego typu turniejach, bo w sumie to jest mniejsze od tradycyjnych MTT ale wieksze od 1 czy 2 stolikowych sng i nie moge znalezc nicz pozytecznego.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Witam rywala
    Też grywam SnG 0.25 ... Polecam lekturę dotyczącą ICM, ściągniecie SnG Wizard (demo na 15 dni) i rozwiązywanie testów, film Górala z gry turbo SnG 180. Jak dołożysz do tego cykl artykułów na poker1 zatytułowanych "Akademia Sit&Go" to chyba wystarczy aby poprawić znacznie wyniki.

    Pozdrawiam i życzę sukcesów
    Ostatnio edytowane przez fafalo007 ; 13-10-2009 o 21:30

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez urlich Zobacz posta
    Jak nalezy je rozgrywac? Sa gdzies artykuly jak nalezy radzic sobie w tej fazie?
    PUSH PUSH, FOLD, FOLD, FOLD, FOLD, FOLD, FOLD, FOLD, FOLD, FOLD, FOLD,PUSH, PUSH, , FOLD, FOLD, FOLD, FOLD, FOLD, FOLD PUSH, PUSH, PUSH, PUSH, PUSH, PUSH, wygrales.

    to na gorze jest dosyc serio napisane
    absolutne podstawy:
    -NIGDY nie limpuj
    -jak masz ponizej 10BB nigdy nie raisuj
    -jak masz KK/AA mozesz zrobic minraise i jest to jedyna taka sytuacja.
    -do liczenia stacka dorzucaj ante
    to znaczy.. jak sa blindy 800/1600 +200 , 9 typow na stole, pot preflop jest rowny 2400+1800=4200, czyli traktujesz to jakby blindy byly rowne 2800/1400 co oznacza ze majac 28000 wciskasz push z usmiechem na twarzy, mimo ze moze Ci sie wydawac 'mam 15bb'
    Ostatnio edytowane przez 8dyb8 ; 14-10-2009 o 01:40