Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    Mam pytanie

    Potrzebowałbym HOH wszystkie 3 części.

    Chętnie wymienie się na nową, nigdy nie używaną walizeczkę żetonów(z paradise poker)+ewentualnie jakaś kasa( w zależności od stanu książek ). Do uzgodnienia.

    Moze ktoś z was ma, przeczytał, zna na pamięć i chciałby się pozbyć.?

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    to nie lepiej wyrobic sobie??
    http://www.twoplustwo.com/bonus/

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    a prosze powiedz mi , bo jakoś się doczytać nie mogę, gdy się zapisze to, co muszę tam zrobić, żeby uznali jak piszą :

    "This account is used to track the programs you've signed up for, and to allow us to know when it is time to send you your books"

    że uznają, że przyszedł czas na wysłanie mi ksiżek.
    Musze ugrać określona ilość player points, czy jak?


    EDIT : Ok już doczytałem Proszę o potwierdzenie tylko dwóch rzeczy czy dobrze zrozumiałem :

    1. Rejestruje się na pokerroomie, wpłacam kase, zakładam konto na 2+2 i wtedy automatycznie wysyłają mi książki ? ( czy jest jakiś limit ile czasu muszę tam grać czy nie?)

    2. Moge zapisac się do wielu pokeroomów i w każdym otrzymam 5 książek tak?

    Dzięki za pomoc
    Ostatnio edytowane przez Mody26 ; 06-02-2008 o 13:42

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    ja z tej promocji nie korzystalem wiec nie wiem

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    ok już wszystko wiem, tylko ciekawe ile zajmuje wyrobienie takiego bonusu, ale w sumie ciekawa oferta i chyba się skuszę więc jeszcze raz dzięki za info.

    Chociaż powyższa oferta dalej aktualna

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    204
    1. Niby trzeba coś pktow wyrobić. Ale np. jak rejestrowałem sie w HollywoodPoker po paru rozdaniach stwierdzilem ze nie wytrzymam dlugo na tym sofcie i zrezygnowalem z bonusu. Po miesiacu dostalem maila ze spelnilem warunki i wysylaja ksiazki.
    2. tak